znaleziono wiadomości: 308
Pokaz siły Rekinów. Bezbłędny Kurtz
Sport

27 Kwietnia 2024

To był prawdziwy pokaz siły Rekinów. 27 kwietnia na własnym owalu Innpro ROW Rybnik pokonał Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 51:39

Frelki nie dały rady
Sport

24 Kwietnia 2024

Frelki TS ROW przegrały dzisiaj na swoim parkiecie z Rekordzistkami 0:2 i to drużyna z Bielska-Białej, która w niedzielę zdobyła tytuł mistrzyń Polski, zagra w finale futsalowego Pucharu Polski.

Alicja Klasik z olimpijskim powołaniem
Sport

23 Kwietnia 2024

Alicja Klasik znalazła się w składzie olimpijskiej reprezentacji Polskiego Związku Szermierczegp na tegoroczne igrzyska olimpijskie.

Piłkarze pną się w górę
Sport

22 Kwietnia 2024

Po wczorajszym zwycięstwie 3:0 nad znacznie niżej notowanym MRKS-em Czechowice-Dziedzice piłkarze ROW-u 1964 Rybnik awansowali na 6. miejsce w tabeli.

Frelki o punkt od medalu
Sport

21 Kwietnia 2024

3:1 wygrały dzisiaj w Siemianowicach Śl. futsalistki TS ROW z AZS-em UAM Poznań. Do zdobycia medalu pozostał im jeszcze tylko jeden krok.

Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego Polskiego Związku Judo rusza w Rybniku
Sport

18 Kwietnia 2024

W czwartek 18 kwietnia zainaugurowano w Rybniku działalność Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego Polskiego Związku Judo przy Klubie Sportowym Polonia Rybnik.

Zimny prysznic zamiast medalu
Sport

17 Kwietnia 2024

Młode polskie szpadzistki nie zdobyły medalu w turnieju drużynowym mistrzostw świata juniorek, odbywających się w Arabii Saudyjskiej. Zamiast radości z medalu nasza drużyna, a zwłaszcza jej liderka Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik przeżyła zimny prysznic.

Szpadzistka Laura Misiak siódma w MŚ kadetek
Sport

We wczorajszym turnieju indywidualnym, odbywających się w Arabii Saudyjskiej mistrzostw świata kadetów (U17) 17-letnia szpadzistka RMKS-u Rybnik Laura Misiak zajęła dobre 7. miejsce. Dzisiaj młode polskie szpadzistki walczą w turnieju drużynowym MŚ juniorek.

Osłabione Frelki pokonały lidera
Sport

16 Kwietnia 2024

W meczu 20. kolejki ekstraligi futsalu poważnie osłabiona drużyna TS ROW pokonała w niedzielę lidera i obrońcę tytułu mistrzowskiego - Rekord Bielsko-Biała na jego boisku 4:3. To pierwsza porażka „Rekordzistek” w tym sezonie.

Alicja Klasik tym razem bez medalu
Sport

Alicji Klasik, szpadzistce RMKS-u Rybnik nie udało się zdobyć indywidualnie medalu na trwających w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej mistrzostwach świata juniorów (U20) w szermierce. Dzisiaj walczy tam jej młodsza klubowa koleżanka Laura Misiak.