Strona główna/Aktualności/Biznes/Rybnik dla Biznesu. Gala i szkolenia dla przedsiębiorców (..)

Rybnik dla Biznesu. Gala i szkolenia dla przedsiębiorców inwestujących w Rybniku

22.09.2022 Biznes

Miasto Rybnik po raz kolejny organizuje Konferencję Rybnik Dla Biznesu, skierowaną do przedsiębiorców działających i zamierzających inwestować w Rybniku.

Konferencja Rybnik dla Biznesu odbędzie się na Kopalni Ignacy w Rybniku. Zdj. Aleksander Król

Konferencja Rybnik Dla Biznesu odbędzie się 3 listopada, tym razem na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku-Niewiadomiu oraz w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie spotkania lokalni przedsiębiorcy, prócz okazji do nawiązywania relacji, wymiany kontaktów biznesowych, będą mogli wziąć udział w kilku panelach szkoleniowych.

Poranna część konferencji, prowadzona będzie dwutorowo: stacjonarnie oraz online. Od godz. 9.00 miasto zaprasza przedsiębiorców do udziału w szkoleniach, których tematyka skupiać się będzie m.in. wokół skutecznej komunikacji, zasad przygotowania interesującej oferty sprzedażowej, skutecznego przywództwa i zarządzania. Szkolenia poprowadzą trenerzy biznesu, specjaliści transformacji cyfrowej, praktycy w obszarze prowadzenia biznesu.

Miejscem przeprowadzenia szkoleń będzie sala konferencyjna Zabytkowej Kopalni Ignacy, a ci przedsiębiorcy, którzy nie mogą dołączyć osobiście, mogą wziąć udział w warsztacie i webinarze online.

Gala "Rybnik dla Biznesu"

Od godz. 17.00 miasto zaprasza do udziału w Gali „Rybnik dla Biznesu”, która odbędzie się w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie Gali przedsiębiorcy będą mieli okazję do wzajemnych rozmów przy kawie, spotkań z władzami miasta, wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Ważnym punktem Gali Rybnik dla Biznesu będzie wręczenie nagród dla młodzieży z rybnickich szkół, laureatów konkursu organizowanego przez Miasto Rybnik - „Rybnicki biznesplan”. Partnerem konkursu jest Bank PKO BP.

W trakcie Gali będzie również okazja do wysłuchania prelekcji Zuzanny Skalskiej, doradcy ds. trendów strategicznych w zakresie innowacji, inspiratorki wielu światowych gigantów i rynkowych liderów.

Organizatorem Konferencji Rybnik dla Biznesu jest Miasto Rybnik przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Przedsiębiorcy z Wyboru”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej TUTAJ

Agenda Konferencji Rybnik dla Biznesu

CZĘŚĆ PIERWSZA
Szkolenia stacjonarne - Sala Konferencyjna Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku, ul. Ignacego Mościckiego 3

 • 09:00-10:30 - Diabeł tkwi w szczegółach. 15 prostych zasad skutecznej komunikacji i PR. Prowadzący dr Krystian Dudek
 • 10:45 - 12:15 - Pisać każdy może - ale jak pisać oferty by ludzie chcieli je czytać? Prowadzący dr Justyna Łapaj-Kucharska
 • 12:30 - 14:00 - Bezpieczna i efektywna praca zespołowa na dokumentach. Prowadzący Marta Czapik/Legalna Marta

Warsztat i webinar online:

 • 09:00 - 12:45 - Jak istotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy - wprowadzenie do przywództwa i zarządzania systemowego dla przedsiębiorczych. Prowadzący Aldona Kłobska Arkadiusz Naruk
 • 13:00 - 14:00 - Równowaga życiowa przedsiębiorcy, lidera i managera - dobre praktyki z życia wzięte. Prowadzący Tomasz Dzida

CZĘŚĆ DRUGA
GALA RYBNIK DLA BIZNESU - Dom Kultury Niedobczyce, Rybnik ul. Barbary 23

 • 17:00-18:00 - Networking
 • 18:00-20:00 - Gala Rybnik dla Biznesu
 • Powitanie Gości
 • Przemówienie Prezydenta Miasta Rybnika
 • Wręczenie nagród w ramach konkursu „Rybicki biznesplan”
 • Prelekcja Zuzanny Skalskiej
 • 20:00-21:00 Networking

Opracowanie Redakcja

 

do góry