Strona główna/Aktualności/Biznes/Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Rybniku

Drogeria dm otwiera pierwszy sklep w Rybniku

15.05.2024 Biznes

Co nowego w Rybniku? Pierwsza w mieście drogeria dm. Zostanie otwarta już w najbliższy czwartek, 16 maja, o godzinie 8:00 przy ul. Jana Kotucza 15. Z tej okazji na klientów czekają zakupy pełne radości - 15% rabat powitalny, prezenty, poczęstunek i atrakcje dla całych rodzin. Będzie to 28. sklep dm w Polsce.

Przy ulicy Kotucza w Rybniku otwiera się pierwsza w mieście drogeria dm

- Rybnik jest kolejną miejscowością na Śląsku, w której z radością otwieramy naszą drogerię. Miasto przyciąga dynamicznie rozwijającą się gospodarką, czy ofertą turystyczną, dlatego myśląc o dalszym rozwoju w tym rejonie, nie mogło nas tam zabraknąć. Z okazji otwarcia dla klientów z Rybnika przygotowaliśmy 15% rabat powitalny na całe zakupy, zestawy mini prezentów, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin - mówi Michał Grabe, kierownik regionalny dm w Polsce.

Szerokie alejki, jasna i przyjazna aranżacja wnętrz z dekoracyjnymi oznaczeniami na ścianach, które ułatwiają nawigację między półkami, sprawia, że zakupy są wygodne i przyjemne. Obok bezpłatnego dystrybutora z wodą w sklepie znajdują się fotokioski z usługą natychmiastowego wydruku zdjęć, w tym także zdjęć biometrycznych, możliwością przygotowania personalizowanych naklejek, magnesów, czy kartek urodzinowych z własnymi zdjęciami, a nawet stacja do darmowego pakowania prezentów, czy ławeczka do odpoczynku.

Klienci mogą przysiąść na ławeczce.

W Rybniku na miłośników makijażu czeka aż 14 marek w szafach z tym asortymentem i specjalna Wyspa Inspiracji Uroda. Rodzice na miejscu do dyspozycji mają przewijak z zapasem pieluch marki własnej babylove. Dla najmłodszych dm przygotował bujanego konika oraz małe wózki zakupowe.

Co jeszcze znajdą klienci w drogeriach dm? - szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy, a także wszystko dla niemowląt i dzieci. W asortymencie dostępna jest żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karma dla zwierząt.

Wśród kupujących szczególną popularnością, cieszą się produkty marek własnych, w tym marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, czy popularna marka własna Balea.

Wśród kupujących szczególną popularnością, cieszą się produkty marek własnych, w tym marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, czy popularna marka własna Balea.

Jak słyszymy w drogeri - tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. W sklepach dm klienci kupują sprytniej niż w promocji i zawsze korzystnie. Drogerie gwarantują atrakcyjną i trwałą cenę półkową, która nie jest podwyższana przez okres minimum 4 miesięcy od daty ostatniej podwyżki widocznej przy każdym produkcie. Drugim wyróżnikiem są atrakcyjne oferty kuponów rabatowych w aplikacji dm oraz dodatkowe kupony PAYBACK. W skali miesiąca to łącznie około dwudziestu różnego rodzaju kuponów, które w połączeniu z gwarancją trwałej ceny tworzą korzystną ofertę dm.

Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 25 maja lub do wyczerpania zapasów. Na odwiedzających drogerię dm czekać będą mini prezenty, wata cukrowa, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, baloniarz, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem - Saubär i Punkciakiem PAYBACK.

Powierzchnia sprzedażowa sklepu w Rybniku wynosi 500 m2. Na klientów czeka komfortowy parking.

Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Mieszkańcy całej Polski mogą kupować w sklepie online www.dm.pl oraz za pomocą aplikacji dm.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry