Strona główna/Aktualności/Biznes/Rybnik dla Biznesu. Całodzienna konferencja dla (..)

Rybnik dla Biznesu. Całodzienna konferencja dla przedsiębiorców

23.10.2023 Biznes

9 listopada Miasto Rybnik po raz piąty zaprasza na konferencję „Rybnik dla Biznesu”, skierowaną do przedsiębiorców działających i zamierzających inwestować w Rybniku.

Konferencja Rybnik dla biznesu. Zdj. Wacław Troszka

Konferencja, tak jak w ubiegłym roku, będzie wydarzeniem całodziennym, w trakcie którego przedsiębiorcy - prócz okazji do nawiązywania relacji, wymiany kontaktów biznesowych - będą mogli wziąć udział w kilku panelach szkoleniowych.

Poranna część wydarzenia odbędzie się w sali konferencyjnej Zabytkowej Kopalni Ignacy. Od godziny 9:00 organizatorzy zapraszają na trzy cykle szkoleniowe.

Od godz. 17.00 miasto zaprasza do udziału w gali „Rybnik dla Biznesu”, która odbędzie się w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie gali przedsiębiorcy będą mieli okazję do wzajemnych rozmów przy kawie, spotkań z władzami miasta, wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych.

Przedsiębiorcy mają okazję do wymiany doświadczeń. Zdj. M.Koczy

Ważnym punktem gali „Rybnik dla Biznesu” będzie wręczenie nagród dla młodzieży z rybnickich szkół, laureatów konkursu organizowanego przez Miasto Rybnik - „Rybnicki biznesplan”. Partnerem konkursu jest PKO Bank Polski. 

W trakcie gali będzie również okazja do wysłuchania prelekcji Krystiana Dudka, doktora nauk humanistycznych, absolwenta m.in studiów MBA czy dziennikarskich, ale przede wszystkim praktyka z kilkunastoletnim doświadczeniem, właścicielem Instytutu Publico - firmy szkoleniowej i agencji PR 360. Jego wystąpienie zatytułowane: „PR i e-PR czyli zabawa zapałkami. Może być blask, a może być pożar” będzie skupiało się wokół tematyki public relations. Dr Krystian Dudek powie m.in. czym warto się inspirować, a jakich błędów nie popełniać i nie powielać, budując i zarządzając wizerunkiem marki.

Organizatorem Konferencji Rybnik dla Biznesu jest Miasto Rybnik przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Przedsiębiorcy z Wyboru”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://www.rybnikdlabiznesu.pl/ 

Program konferencji Rybnik dla biznesu

Miejsce: Zabytkowa Kopalnia Ignacy

  •  godz. 9:00 - 10:15 Jak nie odkładać na jutro. Zaplanuj i zrealizuj swój cel - Katarzyna Pawłowska
  • godz. 10:45 - 12:15 10 grzechów przedsiębiorców w marketingu, które sabotują sukces - Mateusz Maik
  • godz. 12:30 - 14:00 Zrozumieć AI: Przewodnik po technologii przyszłości dla przedsiębiorców - Piotr Cieluchowski

Miejsce: Dom Kultury Niedobczyce

  • godz. 17:00 -18:00 Networking
  • godz. 18:00 - 20:00 Gala Rybnik dla Biznesu i wystąpienie dr. Krystiana Dudka “PR i e-PR czyli zabawa zapałkami. Może być blask, a może być pożar”.
  • godz. 20:00 - 21:00 Networking
Opracowanie
rybnicka .eu
do góry