Strona główna/Aktualności/Biznes/Event modowy firmy Lazar w Rybniku

Event modowy firmy Lazar w Rybniku

17.03.2024 Biznes

15 marca rybnicka firma Lazar zaprosiła na Event Modowy. Uczestnicy zobaczyli pokazy odzieży marek Loco Luxo, Frank Lyman oraz Lazar.

Event modowy firmy Lazar. Zdj. Wacław Troszka

W pierwszej części pokazu firma Lazar przedstawiła kolekcję damskich garniturów, potem w kilku częściach pokazano kreacje dwóch marek, które będą wkrótce dostępne w sklepach firmy Lazar.

Pani Bożena Lazar, szefowa rodzinnej firmy mówi, że jej firma wciąż jest kojarzona przede wszystkim z męskimi garniturami, a tymczasem ma też bogatą ofertę dla pań. Dlatego zdecydowała, że na tym pokazie nie pokaże nic dla mężczyzn.

- Nie zatrudniamy projektanta. Nasze garnitury, garsonki, kostiumy to efekt pracy zbiorowej. W naszej firmie jest jak w rodzinie, nawzajem się znakomicie uzupełniamy. Moje, w większości, pomysły wyjściowe, razem dopracowujemy, tak, by sprostać oczekiwaniom naszej klienteli. A zajmujemy się głównie klasyką w nowoczesnym wydaniu - mówi Bożena Lazar.

Po pokazie klientki, wśród których był też m.in. Andrzej Żylak, miały mieć możliwość przyjrzenia się prezentowanym kreacjom z bliska, a nawet mogły je przymierzyć.

Pokaz mody firmy Lazar

28 zdjęć

W piątek 15 marca rybnicka firma Lazar zaprosiła na event modowy.

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry