Strona główna/Aktualności/Biznes/Dzień Kobiet w Focus Park z Radiem 90

Dzień Kobiet w Focus Park z Radiem 90

07.03.2024 Biznes

W piątek 8 marca na panie, które odwiedzą Focus Park Rybnik będą czekały niespodzianki od centrum handlowego i Radia 90. Pomiędzy godziną 13 i 14 otrzymają one kwiaty ale i szansę na coś więcej…

W Focus Park Rybnik rozdanych zostanie 90 róż. Zdj. Pixabay

W Dzień Kobiet redakcja Radia 90 przeniesie się do Focus Park. Będzie 90 róż dla klientek centrum handlowego, a także możliwość otrzymania kart podarunkowych o wartości 50 złotych do wykorzystania w Focus Park.

- Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale w naszym centrum handlowym pracuje aż 398 pań! To wyjątkowy dzień więc wspólnie z Radiem 90 chcemy sprawić niespodziankę naszym klientkom. I dlatego zapraszamy do nas 8 marca. - wyjaśnia Olga Rutowicz, marketing manager Focus Park.

Kwiaty będzie wręczał Arkadiusz Żabka, dziennikarz Radia 90.

- Mam dwie córki więc dla mnie ten dzień jest też szczególny. A nasze plenerowe studio w Focus Park sprawi, że rybniczanie będą mogli na antenie złożyć życzenia swoim lepszym połówkom. Bo co do tego, że panie są lepszą połówką każdego pana nie mam żadnych wątpliwości - mówi Arkadiusz Żabka.

Przy okazji przypominamy, że przy wejściu do Focus Park na wszystkie Panie ale i Panów czeka bardzo kobieca w miesiącu marcu Gazeta Rybnicka, którą można "częstować się" do woli.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry