Strona główna/Gazeta Rybnicka/Dzielnice Rybnika/Boguszowice Osiedle/Wielkanocne poszukiwania jajek w Boguszowicach

Wielkanocne poszukiwania jajek w Boguszowicach

29.03.2024 Boguszowice Osiedle

W piątek 29 marca Dom Kultury w Boguszowicach zorganizował dla najmłodszych miłośników przygód poszukiwania jajek wielkanocnych!

Wielkanocne Poszukiwania Jajek w Boguszowicach. Zdj. DR

29 marca w Boguszowicach miała miejsce niecodzienna zabawa - poszukiwania ukrytych jajek wielkanocnych. W terenie rozmieszczono 2000 małych jajek, wśród których znajdowały się trzy ceramiczne, pełniące rolę specjalnych nagród. Skarby zostały ukryte przez pracowników Domu Kultury w czterech lokalizacjach.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 9:00 przed Domem Kultury Boguszowice. Dzieci wyposażone w pakiet startowy, który zawierał opis zabawy, mapę Osiedla i Starych Boguszowic oraz niespodziankę dla małych detektywów: m.in. smycze i breloki, ruszyły na poszukiwania.

Jajka uryto w kilku miejscach. Zdj. DR

Znalezione jajka dzieci mogły zachować na pamiątkę. Szczęśliwcy, którzy natrafili na jedno z trzech małych, ceramicznych jajek, mogli odebrać wejściówkę na warsztat. Natomiast ci, którzy znaleźli jedno z dużych jajek, mieli możliwość wymienić je na bilety na dowolne wydarzenie.

W sumie w piątkowych poszukiwaniach wielkanocnych jajek wzięło udział 70 osób i nie byli to wyłącznie rybniczanie. Na poszukiwania przyjechali nawet mieszkańcy Gliwic. (DR)

Wielkanocne poszukiwania jajek w Boguszowicach

10 zdjęć

29 marca w Boguszowicach miała miejsce niecodzienna zabawa - poszukiwania ukrytych jajek wielkanocnych. 

do góry