Strona główna/Aktualności/Sport/Pokaz siły Rekinów. Bezbłędny Kurtz

Pokaz siły Rekinów. Bezbłędny Kurtz

27.04.2024 Sport

To był prawdziwy pokaz siły Rekinów. 27 kwietnia na własnym owalu Innpro ROW Rybnik pokonał Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 51:39

Rybniczanie pokazali moc w meczu z Ostrovią. Zdj. Jakub Król

Mecz dwóch kandydatów do awansu do połowy był mocno wyrównany. Lepiej radzili sobie juniorzy z Ostrowa. O ile w pierwszym meczu w Poznaniu rybnicka młodzież pojechała rewelacyjnie, dziś nie radzili sobie na własnym torze. Jedyne punkty zdobył Kacper Tkocz - 2 (2,0,0). A kibiców może niepokoić wynik Maksyma Borowiaka, który w dwóch startach nie przywiózł punktu i w końcu zastąpił go Paweł Trześniewski, który jednak nie sprostał trudnemu zadaniu, jakim jest wejście w mecz w 8 biegu i przywiózł "śliwkę".

Brady Kurtz kompletny w meczu z Ostrowem. Zdj. Jakub Król

Ani jednego punktu nie oddał rywalom, ani swoim kolegom z drużyny Brady Kurtz, który przywiózł komplet 15 punktów, choć w osytatnim biegu dnia o trójkę musiał stoczyć bój z Tobiaszem Musielakiem. 

Być może komplet miałby także Jakub Jamróg, gdyby w pierwszym biegu nie wywiózł go kolega Rohan Tungate. Jamróg w pierwszym biegu przyjechał do mety ostatni, ale w kolejnych biegach, to rywale oglądali jego plecy - 12 pkt (0,3,3,3,3). 

Na swoim torze dobrze wyglądał wspomniany wyżej Rohan Tungate - zdobył 10+1 (3, 2*, 1, 3, 1) , a winy z Poznania odkupił Grzegorz Walasek  - przywiózł 9+1 (3, 2, 2, 0, 2*).

Fajną oprawę przygotowali Zielono Czarni. Zdj. Jakub Król

Dziś rywal miał trzy armaty - Chrisa Holdera (10+1), Tobiasza Musialaka (10+1) i znakomitego juniora Sebastiana Szostaka (9+1), ale to okazało się zbyt mało na świetnie dysponowanych rybniczan, którzy pokonali gości 51:39.

ROW Rybnik - Ostrów Wielkopolski

7 zdjęć

27 kwietnia na własnym owalu Innpro ROW Rybnik pokonał Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 51:39.

 

Redaktor Naczelny
Aleksander Król
do góry