Strona główna/Aktualności/Miasto/Halo! Rybnik poleca się na Walentynki

Halo! Rybnik poleca się na Walentynki

14.02.2023 Miasto

Nie macie jeszcze prezentu dla swojej Walentynki? Zajrzyjcie do Halo! Rybnik.

Zakochaj się w Halo! Rybnik... - zachęca ekipa punktu informacji miejskiej. Zdj. Sabina Horzela-Piskula

Można tam nie tylko zrobić sobie zdjęcie z partnerem na czerwonej, balonowej „ściance”, ale też kupić niebanalne gadżety od serca.

- Zawieszki serduszka wykonane w pracowni ceramicznej Domu Kultury w Boguszowicach, ale też magnesy na lodówkę, czy skarpetki - zachęca Lidia Białecka z Punktu Informacji Miejskiej Halo! Rybnik, który mieści się przy ul. Sobieskiego 20.

Walentynkowe gadżety. Zdj. (S)

Ceramiczne serca kupimy tam za 20 zł, magnesy w kształcie serc za 10 zł, a skarpetki z logo Rybnika zarówno dla Walentynki, jak i Walentego za 26 zł. Wszystko możemy oczywiście spakować do ekologicznej bawełnianej torby (25 zł). Zdjęcie na całuśnej ściance - gratis!

Warto dziś zajrzeć do Halo! Rybnik. Można tam zrobić sobie zdjęcie na balonowej „ściance”, ale też kupić gadżety od serca. Zdj. (S)

Przypominamy, że w niedzielę w Halo! Rybnik odbyły się już walentynkowe warsztaty „Coś z niczego”, a jeszcze dziś o 17.00 zaplanowano tam wernisaż wystawy malarstwa Żanety Szecówki-Szczepanek. Po nim koncert relaksacyjny z wykorzystaniem mis kryształowych (wstęp: 5 zł).

Autor: (S)

do góry