Strona główna/Aktualności/Sport/Frelki nie dały rady

Frelki nie dały rady

24.04.2024 Sport

Frelki TS ROW przegrały dzisiaj na swoim parkiecie z Rekordzistkami 0:2 i to drużyna z Bielska-Białej, która w niedzielę zdobyła tytuł mistrzyń Polski, zagra w finale futsalowego Pucharu Polski.

Rybniczanki robiły co mogły, ale to rywalki z Rekordu Bielsko-Biała wygrały dzisiaj w Rybbniku 2:0. Na zdjęciu Agata Sobkowicz. Zdj. Wacław Troszka

To był szybki, ciekawy i emocjonujący mecz rozgrywany we wspaniałej atmosferze, którą stworzyli kibice obu zespołów, a w tym silna grupa małych Frelek Drużyna gości zdobyła bramki w 5. i w 29. minucie meczu. Rybniczanki atakowały, ale nie udało im się wykorzystać żadnej z kilku dobrych okazji do zdobycia bramki, w czym też spora zasługa bramkarki Rekordu.

- Na tyle było dzisiaj dziewczyny stać. Pierwszy i, mam nadzieję, trzeci zespół ekstraligi rozegrały bardzo dobry, szybki mecz. Mistrz Polski z Bielska-Białej pokazał się dzisiaj z dobrej strony, a nam czegoś zabrakło - stwierdził po meczu trener TS ROW Krzysztof Nos.

Zwrócił uwagę, że ze względu na nie najlepsze samopoczucie Mai Stopki, odczuwającej jeszcze skutki urazu mięśniowego, to Agata Sobkowicz musiała się w większym stopniu zająć rozegraniem piłki.

Półfinałowy mecz PP z udziałem czołowych drużyn ekstraligi futsalu odbył się we wspaniałej atmosferze, którą w hali rybnickiego Ekonomika stworzyli kibice obu drużyn w tym liczna grupa małych Frelek. Zdj. Wacław Troszka

W niedzielę TS ROW Rybnik zagra w stolicy z AZS-em Uniwersytet Warszawski o brązowy medal mistrzostw Polski.

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry