Strona główna/Aktualności/Miasto/Żużlowcy zbierają pluszaki

Żużlowcy zbierają pluszaki

29.11.2022 Miasto

Jak co roku o tej porze żużlowcy ROW-U Rybnik i ich prezes Krzysztof Mrozek zwrócili się do kibiców z apelem o pomoc w zorganizowaniu Zielono-Czarnych Mikołajek.

Trener naszych żużlowców Antoni Skupień i największe pluszaki, które dzisiaj kibice wymienili na żużlowe akcesoria. Zdj. Wacław Troszka
W tym roku do dzieci przebywających w szpitalu wojewódzkim w Orzepowicach, będących podopiecznymi fundacji Mali Wspaniali mają trafić maskotki. Klub proponuje więc swoim kibicom, ale też wszystkim osobom dobrego serca charytatywną wymianę. Odwiedzając na stadionie przy ul. Gliwickiej dzisiaj, jutro oraz w czwartek 1 grudnia między godz. 10 a 19 klubowy warsztat, będzie można wymienić nieużywanego pluszaka na różnego rodzaju żużlowe akcesoria i części do motocykla, które mogą stanowić oryginalną pamiątkę bądź element wystroju wnętrza.

Kacper z Paruszowca wymienił maskotkę na felgę przedniego koła. Zdj. Wacław Troszka

Oczywiście można też po prostu podrzucić pluszaki, wiedząc, że 6 grudnia trafią one do małych pacjentów naszego szpitala. Klub przygotował też dla darczyńców drobne klubowe gratisy
Zebrane maskotki i przytulanki 6 grudnia dostarczy dzieciom do szpitala ekipa zielono-czarnych Mikołajów, którą współtworzą co roku żużlowcy, pracownicy klubu oraz jego prezes i trener.

do góry