Strona główna/Aktualności/Biznes/Czas na fryzury rybniczanek

Czas na fryzury rybniczanek

08.04.2024 Biznes

- W moim salonie w Rydułtowach miałam dużo klientów z okolic Rybnika, Raciborza i Wodzisławia. Postanowiłam spróbować w większym mieście - mówi nam Agnieszka Grochowska, która w piątek 5 kwietnia otworzyła swój nowy salon fryzjerski Hair Passion 2 przy ulicy Korfantego 6.

Agnieszka Grochowska postanowiła układać fryzury rybniczankom. Zdj. Julia Osika / Kamil Harbaczewski

To jej drugi salon. W Rydułtowach Agnieszka Grochowska często układała fryzury klientom z sąsiednich miast, także z Rybnika. Dlatego - jak mówi - postanowiła spróbować w większym mieście.

Dlaczego w Rybniku?

- Myślę, że jestem gotowa na to, by otworzyć salon w większym mieście. Zaczynałam od Rydułtów. To mniejsza miejscowość. Pomyślałam, że jak tam przez 3 lata rozkręciłam salon, to muszę zrobić następny krok, nie lubię stać w miejscu. Rybnik jest super - mówi Agnieszka Grochowska, dodając, że gdy tylko zauważyła, że przy Korfantego jest salon do odkupienia i lokal do wynajęcia nie zastanawiała się długo.

Nowy salon przy Korfantego 6. Zdj. Julia Osika / Kamil HarbaczewskiWejście do salonu od strony parkingu wielopoziomowego. Zdj. Julia Osika / Kamil Harbaczewski

- Specjalizujemy się w blondach. Dziś to bardzo pożądane. Myślę, że jesteśmy w stanie zadowolić prawie każdego klienta, zapraszamy serdecznie. Pierwsza usługa jest w promocji - 20 procent na wszystko dla każdego - dodaje Agnieszka Grochowska.

A to jeszcze sympatyczny bywalec nowego salonu. Zdj. Julia Osika / Kamil Harbaczewski

Autorzy: Julia Osika i Kamil Harbaczewski

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry