W rybnickiej Budowlance o europejskiej geodezji

8 zdjęć

20 maja w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku odbyła się konferencja „Europejskie kształcenie zawodowe w geodezji i budownictwie”, podsumowująca projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.