O hawerflokach na Ignacym

20 zdjęć

30 maja w Zabytkowej Kopalni „Ignacy” odbyło się 12. dyktando godki ślōnskij. Tekst „Ô tym, jak żech biyda hawerflokami nafutrowoł” napisał Stanisław Neblik, popularny Fojerman, a zmierzyło się z nim ponad 20 uczestników.