Strona główna/Gazeta Rybnicka/Dzielnice Rybnika/Niedobczyce/UFO nad wieżą Eiffla w Rybniku? Czy scena z serialu dla (..)

UFO nad wieżą Eiffla w Rybniku? Czy scena z serialu dla Netflixa?

01.04.2023 Niedobczyce

UFO nad wieżą Eiffla w Rybniku? Wy też widzieliście Niezidentyfikowany Obiekt Latający w okolicach ronda na Wodzisławskiej? Internauta przesłał zdjęcie, na którym widać niewyraźny spodek. Spokojnie, to raczej nie obcy, a prawdopodobnie element kręconego w Rybniki serialu dla Netflixa.

UFO nad wieżą Eiffla w Rybniku? Zdjęcie Internauty

„Obcy! UFO lata nad Rybnikiem!” - napisał internauta, który przesłał naszej redakcji zdjęcie ze spodkiem nad repliką wieży Eiffla w Rybniku. Jak informuje - spodek „zawisł na chwilę nad rondem, zbliżył się dosyć szybko do wieży, na chwilę jakby zastygł, a następnie odleciał z olbrzymią prędkością”.

Internauta zrobił zdjęcie spodka komórką, ma też krótki filmik. Informuje, że całą scenę zaobserwował, jadąc do pracy. 

Zdjęcie zrobiono komórką. Spodek jest dość wyraźny

Mieszkańców uspokajamy - to raczej nie obcy, a prawdopodobnie obiekt wykorzystany przez ekipę filmową, kręcącą w naszym mieście serial dla Netflixa. W marcu nasz fotoreporter sfotografował pod repliką wieży Eiffla także zielone ludziki.

Nasz fotoreporter w marcu sfotografował zielone ludki pod wieżą Eiffla w Rybniku. Zdj. Wacaw Troszka

Jedno jest pewne, Star Treka w Rybniku nie kręcą. Dziś na oficjalnym profilu miasta na facebooku rybnik.eu pojawiła się informacja i spot przedstawiający kręcone przy wieży Eiffla w Rybniku sceny z „Zabójczego wesela”. Ciekawe jak wykorzystano sceny z UFO w tym serialu? (AK)

Zobacz także

Netflix zrobił wymarzoną reklamę Rybnikowi! (Niepublikowane zdjęcia)
Netflix zrobił wymarzoną reklamę Rybnikowi! (Niepublikowane zdjęcia)

Netflix zrobił wymarzoną reklamę Rybnikowi! (Niepublikowane zdjęcia)

do góry