Strona główna/Gazeta Rybnicka/Dzielnice Rybnika/Niedobczyce/Kręcą film przy wieży Eiffla w Rybniku. Zamkną (..)

Kręcą film przy wieży Eiffla w Rybniku. Zamkną ćwiartkę ronda Niedobczyce-Paryż 

13.03.2023 Niedobczyce

We wtorkowy wieczór, 14 marca, od około 18 do około 3.00 nad ranem planowane jest zamknięcie ćwiartki ronda Niedobczyce-Paryż z repliką wieży Eiffla. Wieczorno-nocne utrudnienia na rondzie (skrzyżowaniu ulic Wodzisławska - Hetmańska - Węzeł Wodzisławski) związane są z zaplanowaną w tym miejscu pracą ekipy filmowej.

Przy replice wieży Eiffla w Rybniku będą kręcić film. Zdj. DRONujemyMrBaliet

Jak informują w rybnickim magistracie realizowany film jest inicjatywą zewnętrzną. Nie jest finansowany z budżetu Miasta Rybnika.

W związku z planowaną pracą ekipy filmowej wyznaczono objazdy:

  • Objazd Gliwice, Racibórz, Centrum, Niedobczyce - od ulicy Hetmańskiej i ulicy Wodzisławskiej: Rondo Niedobczyce-Paryż, węzeł Wodzisławska, Droga Regionalna, Węzeł Śródmiejska, Droga Śródmiejska, ulica Obwiednia Południowa do ulicy Wodzisławskiej.
  • Objazd Racibórz, Wodzisław Śląski - od ulicy Droga Śródmiejska:Droga Śródmiejska, Węzeł Śródmiejska, Droga Regionalna, Węzeł Chwałowicka, Droga Regionalna, Węzeł Śródmiejska, Droga Śródmiejska, ulica Obwiednia Południowa do ulicy Wodzisławskiej.

Wytyczono objazdy

Komunikacja miejska:

Autobusy linii 2, 3, 6, 9 oraz 22, jadące po godzinie 18:00 w kierunku Śródmieścia, nie obsłużą przystanku "Zamysłów Wodzisławska". Z kolei na przystanku "Niedobczyce Paryż" zatrzymają się przy stanowiskach tymczasowych w zmienionej lokalizacji. Magistrat przeprasza za utrudnienia. 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry