Olimpijski ogień w SPS7 w Rybniku. Wyjątkowe Niebieskie Igrzyska
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 7 w Rybniku dołączyła do ogólnopolskiej akcji Niebieskie Igrzyska! To wyjątkowe wydarzenie ma na celu budowanie więzi poprzez sport, a także integrację osób w spektrum autyzmu z rówieśnikami.

Sportowe święto rozpoczęła uroczysta ceremonia otwarcia, podczas której został zapalony znicz olimpijski, co pozwoliło poczuć się jak na prawdziwej olimpiadzie. Główną atrakcją wydarzenia był pełen emocji Bieg na Orientację. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami na świeżym powietrzu, wykazując się nie tylko świetną kondycją, ale przede wszystkim doskonałą pracą zespołową.
Młodzi zawodnicy w duchu fair play, wzajemnego szacunku i zdrowej rywalizacji wspólnie przeżywali sportowe emocje. Patrząc na uśmiechy i zaangażowanie podopiecznych, nie ma wątpliwości, że w tych Igrzyskach każdy był zwycięzcą!