Strona główna/Gazeta Rybnicka/Dzielnice Rybnika/Kamień/Najpiękniejsze psy na świecie w Kamieniu

Najpiękniejsze psy na świecie w Kamieniu

04.09.2023 Kamień

Najpiękniejsze psy na świecie można było oglądać w rybnickim Kamieniu, gdzie na ośrodku MOSiR odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, której towarzyszyła Krajowa Wystawa Psów Rasowych. 

Właściciele czworonogów dokładają starań, by było pięknie. Zdj.Anna Romanchuk

Na ten weekend czeka wielu hodowców psów. Od lat do Kamienia zjeżdżają właściciele czworonogów z Polski i Świata. Wystawy psów na terenie tutejszego ośrodka MOSiR organizowane są od dekad.

Tradycyjnie podczas dwóch dni imprezy wybierano najpiękniejsze psy w różnych kategoriach.

W niedzielę dumy nie krył m.in. pan Wojciech, którego najlepszy przyjaciel wygrał w niedzielę tytuł "Najpiękniejszego Weterana Wystawy." 

Pan Wojciech i jego przyjaciel Najpiękniejszy Weteran Wystawy Psów w Kamieniu. Zdj. AK

Najpiękniejsze psy na świecie w Rybniku

23 zdjęcia

Najpiękniejsze psy na świecie można było oglądać w rybnickim Kamieniu, gdzie na ośrodku MOSiR odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, której towarzyszyła Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Dumy nie krył m.in. pan Wojciech, którego najlepszy przyjaciel wygrał w niedzielę tytuł "Najpiękniejszego Weterana Wystawy." Zobacz zdjęcia Anny Romanchuk.

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w rybnickim Kamieniu

21 zdjęć

W rybnickim Kamieniu można podziwiać psie piękności. Na ośrodku MOSiR trwa IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, której towarzyszy Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Czworonogi walczą o tytuły tych najpiękniejszych w różnych kategoriach. Zobacz zdjęcia!

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry