Strona główna/Aktualności/Zdrowie/Strażacy z całego Rybnika wspierają Kacpra (..)

Strażacy z całego Rybnika wspierają Kacpra Kwiatkowskiego. Dziś strażak ze Stodół rozpoczął leczenie

26.04.2023 Stodoły

Kacper Kwiatkowski jest strażakiem ochotnikiem z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybniku - Stodołach. 22-latek, u którego zdiagnozowano nowotwór, dziś rozpoczął leczenie w Warszawie. Wczoraj strażacy ochotnicy z całego Rybnika zebrali się w okolicach zapory Zalewu Rybnickiego, by dodać otuchy swojemu koledze.

Strażacy z jednostek ochotniczych z całego Rybnika i sąsiednich miejscowości zebrali się w Stodołach, by wesprzeć swojego kolegę. Zdj. OSP Stodoły

"Nasz kochany Druhu - życie niejednokrotnie krzyżuje nasze plany… Gdy dowiedzieliśmy się o Twojej chorobie, wszyscy, bez wyjątku, postanowiliśmy wspierać Cię jako członka naszej strażackiej rodziny. To wsparcie jest i będzie zawsze, niezależnie od okoliczności! Kacper - nie zostaniesz sam, dziś wszyscy pokazaliśmy, że będziemy z Tobą nawet, jeśli trzeba będzie ruszyć niebo i ziemię. Nie ma rzeczy niemożliwych. Walcz! My jesteśmy z Tobą! Wszyscy dla Kacpra" - napisali strażacy z OSP Stodoły na swoim profilu na facebooku.

Wczoraj ochotnicy z ponad 20 jednostek z Rybnika i okolicznych miast zebrali się w okolicach zapory Zalewu Rybnickiego, by wesprzeć kolegę w walce z nowotworem.

"Koszulkę mocy" dla Kacpra podpisał także prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Koszulkę mocy podpisał prezydent Piotr Kuczera

Strażacy z Rybnika wspierają Kacpra Kwiatowskiego

4 zdjęcia

Strażacy ochotnicy z Rybnika i okolicznych miast wspierają Kacpra Kwiatkowskiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybniku - Stodołach. U 22-latka zdiagnozowano nowotwór.

 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry