Strona główna/Aktualności/Sport/Wygraj tonę węgla na zawodach z okazji 90-lecia żużla w (..)

Wygraj tonę węgla na zawodach z okazji 90-lecia żużla w Rybniku!

12.10.2022 Sport

Tego jeszcze nie było! Kibice, którzy przyjdą na zawody organizowane z okazji 90-lecia żużla w Rybniku będą mogli wygrać tonę węgla!

Zawody z okazji 90 lat żużla w Rybniku już w niedzielę. Zdj. Wacław Troszka

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16 przy G72 odbędzie się Międzynarodowy Turniej Indywidualny "90 Lat Rybnickiego Żużla". Dla fanów Zielono-Czarnych przygotowano wiele atrakcji.  

- Kibice którzy przyjdą w tym dniu na stadion będą mogli między innymi wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce, gdzie czekać będą na Was żużlowe akcesoria, gadżety i plastrony przygotowane specjalnie na jubileuszowy turniej. Warto ubrać zielono-czarne stroje! - informuje KS ROW Rybnik.

Każdy chętny będzie mógł wykonać zdjęcie całkowicie za darmo. Zdjęcia wydrukują się od razu, jednak będzie również możliwość otrzymania ich w formie elektronicznej. Fotobudka będzie dostępna dla mieszkańców od godziny 15.00 do godziny 18.00.

Jak informuje KS ROW Rybnik na rybniczan czekają też atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów m.in. firmę Artis, Martex, Autoryzowany Serwis AGD Bogdan Koźlik czy też firmę Eco Center.

Po zawodach odbędzie się losowanie numerów biletów pamiętajcie zatem, żeby je zachować. Posiadacze szczęśliwych wejściówek będą mogli odebrać nagrody na ich podstawie. Wśród nagród znajdą się między innymi zegarki, sprzęt AGD i narzędzia.

- Dwa szczęśliwe bilety będzie można wymienić na dość nietypową nagrodę, jednak jakże cenną w dzisiejszych czasach czyli na paletę ekogroszku (każda paleta po jednej tonie) - informuje KS ROW Rybnik.

Do puli nagród klub doda kilka voucherów na przyszłoroczne karnety oraz książki "Czarny sport, czyste emocje. Historia sportu żużlowego w Rybniku 1932-2022".

Klub zaprasza również do sklepiku klubowego, ponieważ znajdziecie tam kilka jubileuszowych nowości. Po turnieju zaplanowano pokaz sztucznych ogni!

Bilet na zawody kosztuje jedynie 5 złotych.

Opracowanie Redakcja

do góry