Strona główna/Aktualności/Sport/Trasa slalomu czeka

Trasa slalomu czeka

10.01.2024 Sport

Dzisiaj ostatni dzień zapisów na organizowane przez MOSiR doroczne Rybnickie Zawody w Narciarstwie Alpejskimi i Snowboardzie, które już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia odbędą się na stoku Złoty Groń w Istebnej.

Rybnickim zawodom narciarsko-snowboardowym bliżej do igrzysk olimpijskich niż zawodów Pucharu Świata, tu liczy się udział i dobra zabawa. Zdj. Wacław Troszka

To oczywiście amatorskie zawody dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych i bardzo dorosłych, w których nagrody są przyznawane nie tylko za najlepsze czasy przejazdu trasy slalomu giganta, ale również za najciekawsze przebranie. Organizatorzy przygotowali elastyczny cennik opłat za różne formy udziału w tej wyjątkowej imprezie. Najdroższy pakiet za 140 zł obejmuje podróż autokarem w obie strony, udział w zawodach, 4-godzinny karnet i ubezpieczenie NNW. Pakiet najtańszy za 40 zł jest przeznaczony dla kibiców niejeżdżących na nartach.
Zgłoszenia można dokonać przez internet, korzystając z dedykowanej strony: https://dostartu.pl/vi-rybnickie-zawody-w-narciarstwie-alpejskim-i-snowboardzie-2024-v9762
Limit uczestników to 150 osób. Dzisiaj przed godz. 19 jeszcze blisko 40 miejsc wolnych. Wszystkie szczegółowe informacje o zawodach można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u (mosir.rybnik.pl).

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry