Strona główna/Aktualności/Sport/Rybnickie Rekiny ze sponsorem tytularnym

Rybnickie Rekiny ze sponsorem tytularnym

18.11.2023 Sport

Wczoraj w czasie uroczystego podsumowania tegorocznego sezonu żużlowego w jednej z rybnickich restauracji prezes ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek i Robert Błędowski prezes zarządu i właściciel rybnickiej firmy INNPRO podpisali umowę w sprawie sponsoringu tytularnego.

Umowę w sprawie sponsoringu tytularnego Robert Błędowski z rybnickiej firmy INNPRO i prezes żużlowego ROW-u Rybnik podpisali w czasie wczorajszego uroczystego podsumwania tegorocznego sezonu. Zdj. Wacław Troszka

W przyszłorocznych rozgrywkach I ligi żużlowej rybnickie Rekiny będą więc występować pod szyldem INNPRO ROW Rybnik.
Działająca od 2013 roku firma INNPRO z powodzeniem działa jako importer i dystrybutor elektroniki użytkowej na rynku europejskim, oferując produkty, m.in. drony, akcesoria GSM i elektroniczne artykuły gospodarstwa domowego uznanych producentów. Aktualnie zatrudnia 350 osób i posiada biura handlowe również w Czechach, Słowacji, Rumunii, Grecji oraz na Węgrzech.
- Pragniemy z dumą ogłosić, że INNPRO zostało sponsorem tytularnym KS ROW Rybnik. Drużynie życzymy samych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon - można przeczytać na profilu INNPRO na Facebooku.

 

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry