Strona główna/Aktualności/Sport/ROW wygrał pierwszy półfinał z Polonią. Patrick Hansen (..)

ROW wygrał pierwszy półfinał z Polonią. Patrick Hansen w "16 biegu" zebrał aplauz publiczności

10.09.2023 Sport

Osłabiony ROW Rybnik pokonał osłabioną Polonię Bydgoszcz, wygrywając pierwszy półfinał 49:41. Świetnie bawiący się dziś przy "G72" kibice Zielono-Czarnych największy aplauz zgotowali w "16. biegu" Patrickowi Hansenowi, który przyjechał do kibiców na wózku. Kontuzjowany zawodnik otrzymał czapkę kapitańską i olbrzymie brawa.

ROW Rybnik wygrał pierwszy półfinał. Zdj. WaT

Do prezentacji zawodnicy ROW-u Rybnik wyszli z kartkami z hasłem "Trzymaj się, Patrick Hansen". Podobne hasło widniało na olbrzymim transparencie zawieszonym na łuku przez kibiców. Dziś ROW Rybnik jechał dla swojego kontuzjowanego kapitana Patricka Hansena. 

I pojechał całkiem dobrze. Rybniczanie stosowali za kontuzjowanego Hansena zastępstwo zawodnika, czego nie mogła robić Polonia, choć też w szeregach gości zabrakło ich świetnego zawodnika 18-letniego Wiktora Przyjemskiego. Regulamin nie pozwala stosować zastępstawa za juniora. 

Osłabiony podwójnie ROW Rybnik (podwójnie - bo kontuzjowany jest także junior ROWu Paweł Trześniewski) pokonał  osłabioną Polonię 49:41. Zadatek przed rewanżem jest, choć nie jest zbyt imponujący.

Patrick Hansen zebrał aplauz publiczności. Zdj. WaT

Świetnie bawiący się dziś przy "G72" kibice Zielono-Czarnych największy aplauz zgotowali w "16. biegu" Patrickowi Hansenowi, który przyjechał do kibiców na wózku. Kontuzjowany zawodnik otrzymał czapkę kapitańską i olbrzymie brawa.

ROW wygrał pierwszy półfinał z Polonią Bydgoszcz

22 zdjęcia

Osłabiony ROW Rybnik pokonał osłabioną Polonię Bydgoszcz 49:41. 

Redaktor Naczelny
Aleksander Król
do góry