Strona główna/Aktualności/Sport/Prezentacja piłkarzy

Prezentacja piłkarzy

04.08.2022 Sport

Piłkarski ROW 1964 Rybnik zaprasza jutro, w piątek 5 sierpnia swoich kibiców i sympatyków piłki nożnej na prezentację ligowej drużyny, która w połowie sierpnia rozpocznie nowy sezon w IV lidze, oraz na jej towarzyski mecz z I-ligowym GKS-em Katowice.

Prezentacja piłkarzy ROW-u Rybnik rozpocznie się w piątek 5 sierpnia o godz. 17 na Stadionie Miejskim przy ul. Gliwickiej. Zdj. Wacław Troszka
W czasie prezentacji, która na Stadionie Miejskim przy ul. Gliwickiej rozpocznie się o godz. 17 poznamy sztab szkoleniowy, na czele którego stoi trener Ołeksandr Szeweluchin oraz piłkarzy, którzy w rundzie wiosennej będą współtworzyć drużynę ROW-u. Zostaną też zaprezentowane koszulki meczowe zielono-czarnych. Klub zapowiada, że na piłkarskich atrakcjach się nie skończy. Będą też darmowe dmuchańce dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będą już do kupienia nowe koszulki zespołu.
Po prezentacji, o godz. 18 rozpocznie się mecz towarzyski ROW-u z I-ligowym GKS-em Katowice, który sezon ligowy rozpoczął już w połowie lipca.

Mirosław Mosór jest prezesem piłkarskiego ROW-u 1964 Rybnik od czerwca tego roku. Zdj. Wacław Troszka

Trudno nie zauważyć, że oto mamy do czynienia z nową jakością w piłkarskim ROW-ie. Przypomnijmy, że w czerwcu prezesem klubu został były piłkarz Ruchu Chorzów i były dyrektor sportowy krakowskiej Cracovii Mirosław Mosór. Nowy sternik klubu chce, by w ciągu dwóch lat drużyna awansowała do III ligi.
Wacław Troszka

do góry