Strona główna/Aktualności/Sport/Piłkarki TS ROW w futsalowej ekstralidze!

Piłkarki TS ROW w futsalowej ekstralidze!

04.04.2023 Sport

Blisko miesiąc po pierwszym meczu barażowym rybniczanek z Wandą Kraków (5 marca), wygranym przez nie 7:2, PZPN podjął decyzję w sprawie meczu rewanżowego tych drużyn w Krakowie, który z winy tamtejszego klubu nie doszedł do skutku.

Drużyna futsalistek TS ROW, która właśnie awansowała do ekstraligi. Zdj. Wacław Troszka
Rybnickiej drużynie przyznano walkower i tym sposobem drużyna piłkarek TS ROW jest już w futsalowej ekstralidze. Co ważne, drużynę beniaminka będzie można zobaczyć w akcji już dzisiaj, bo o godz. 17 w hali Ekonomika przy ul. św. Józefa rozpocznie ona mecz półfinałowy o awans do finału Pucharu Polski. Rywal z najwyższej półki - Rekord Bielsko-Biała, który kilkanaście dni wcześniej wygrał ekstraligę, zdobywając tytuł mistrzyń Polski.
Rybnickim piłkarkom jest więc potrzebne solidne wsparcie i głośny doping kibiców. Polecamy! Wstęp wolny!
Przypomnijmy, że TS ROW kilka lat wstecz grał już w ekstralidze futsalu i to z powodzeniem. W sezonie 2016/2017 rybnicka drużyna zajęła w niej trzecie miejsce, a w kolejnym sięgnęła po tytuł mistrzyń Polski, wygrywając najpierw rundę zasadniczą, a potem w marcu 2018 roku turniej finałowy. Tomasz Kieczka, prezes TS ROW zapewnił dzisiaj na Facebooku, że już jesienią drużyna TS ROW dostarczy swoim kibicom wiele emocji i wrażeń. Trzymamy kciuki!

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry