Strona główna/Aktualności/Sport/IV edycja turniejów halowych RAP CUP 

IV edycja turniejów halowych RAP CUP 

20.11.2023 Sport

Już z końcem listopada rusza IV edycja turniejów halowych RAP CUP organizowanych przez Akademię UKS RAP Rybnik w boguszowickiej hali widowiskowej.

Rusza turniej RAP CUP w Rybniku

- Nasze turnieje słyną ze świetnej organizacji dlatego miejsca rozeszły się w kilka godzin a zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - mówią organizatorzy turnieju RAP CUP.

Pierwsi na parkiet wybiegną mali piłkarze i piłkarki rocznika 2016, którzy rozegrają turniej w niedzielę 26 listopada. Zobaczymy aż 7 zespołów, które będą rywalizować w systemie każdy z każdym a w akcji zobaczymy drużyny z najwyższej półki takie jak Akademia Górnika Zabrze, Akademia GKS Jastrzębie, Lukam 2010 Skoczów, UKS Warszowice, LKS Woszczyce, Unia Racibórz oraz UKS RAP Rybnik jako gospodarz wydarzenia.

Zmagania rozpoczną się o godzinie 9.00 a zakończenie jest przewidziane na godzinę 14.00.

- Już dzisiaj jesteśmy pewni, że czekają nas wielkie emocje z udziałem zawodników - mówią organizatorzy. Głównym partnerem wydarzenia jest rybnicka firma Gab-Bud.

Święto kibiców

Kolejna edycja RAP CUP podobnie jak wcześniejsze turnieje organizowane przez Rybnicką Akademię Piłkarską to święto także dla kibiców. Na wszystkich, którzy dotrą do boguszowickiej hali, by wspierać piłkarzy rocznika 2016 będzie czekać ogrom sportowych emocji, smaczna kawa i ciasta upieczone przez rodziców Akademii.

Starsi w grudniu

W tym roku zobaczymy jeszcze w akcji zawodników rocznika 2017, którzy swój turniej rozegrają 10 grudnia oraz rocznik 2018 który zamknie turniejowy rok w świątecznym turnieju 17 grudnia.

Turniej piłkarski w Rybniku RAP CUP dla rocznika 2016: data: 26 listopad 2023 r. / godz.: 9:00-14:00. miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Boguszowicach (Rybnik, ul. Jastrzębska 3b) wstęp wolny

Rybnicka Akademia Piłkarska to działająca od 2019 roku certyfikowana i profesjonalna akademia piłkarska, która szkoli chłopców i dziewczynki od 4 roku życia. RAP Rybnik posiada Certyfikaty PZPN i spełnia najwyższe krajowe normy dla szkółek piłkarskich w Polsce. RAP Rybnik jest w gronie Partnerów Górnika Zabrze oraz Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Specjalne miejsce w Rybnickiej Akademii Piłkarskiej przewidziano dla dziewcząt które są wizytówką Akademii. RAP to projekt założony przez zawodowe piłkarki a cały sztab to wykwalifikowani trenerzy UEFA którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

 
Opracowanie
rybnicka .eu
do góry