Strona główna/Aktualności/Sport/Chłopcy z całego Śląska grają w Boguszowicach na RAP (..)

Chłopcy z całego Śląska grają w Boguszowicach na RAP CAP

18.02.2023 Sport

W niedzielę 19 lutego w boguszowickiej hali sportowej odbędzie się kolejny turniej z cyklu RAP CUP. Tym razem zobaczymy w akcji chłopaków z rocznika 2014, którzy przyjadą do Boguszowic z całego Śląska, aby rywalizować o puchary i medale, dobrze przy tym się bawiąc.

Do Boguszowic przyjadą chłopcy z całego Śląska.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 9. Adepci piłki nożnej będą reprezentować swoje drużyny a udział zapowiedziały ekipy z całego Śląska i okolic takie jak GKS Naprzód Rydułtowy, Concordia Knurów, KS Gliwice Brzezinka, Gwiazda Skrzyszów, Błękitni Modlnica jako dwie drużyny oraz oczywiście rybnicka drużyna RAP-u.

W rozgrywkach będą rywalizowały zawodnicy z rocznika 2014 oraz młodsi. Turniej odbędzie się w systemie każdy z każdym. Zwycięską drużynę wyłoni tabela końcowa. Każdy mecz będzie trwał 13 minut. Zakończenie turnieju jest przewidziane na godzinę 14:00.

Turniej potrwa do godziny 14 w niedzielę,

- Bardzo nam miło, że nasze turnieje cieszą się wielkim uznaniem wśród drużyn w całej Polsce a z edycji na edycje goszczą u nas zespoły z innego województwa a dzięki temu ranga turniejów rośnie. Naszym celem było promowanie miasta Rybnik i piłki nożnej a naszym zdaniem turnieje RAP CUP są tego dobrą wizytówką - mówi organizator.

Kolejna edycja RAP CUP 2023 podobnie jak wcześniejsze turnieje organizowane przez Rybnicką Akademię Piłkarską to święto także dla kibiców. Na wszystkich, którzy dotrą do boguszowickiej hali, by wspierać młodych piłkarzy i młode piłkarki będzie czekać ogrom sportowych emocji, smaczna kawa i ciasta upieczone przez rodziców Akademii.

Turniej piłkarski w Rybniku RAP CUP dla rocznika 2014 data: 19 lutego, godz.: 9-14, miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Boguszowicach (Rybnik, ul. Jastrzębska 3b), wstęp wolny

Rybnicka Akademia Piłkarska to działająca od 2019 roku certyfikowana i profesjonalna akademia piłkarska, która szkoli chłopców i dziewczynki od 4 roku życia. RAP Rybnik posiada Certyfikaty PZPN i spełnia najwyższe krajowe normy dla szkółek piłkarskich w Polsce. RAP Rybnik jest w gronie Partnerów Górnika Zabrze oraz Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Specjalne miejsce w Rybnickiej Akademii Piłkarskiej przewidziano dla dziewcząt. Głównie dlatego, że RAP to projekt założony przez zawodowe piłkarki, które aż palą się do trenowania dziewczyn z Rybnika i okolic.

 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry