Strona główna/Aktualności/Miasto/Wypadek na Wodzisławskiej w Rybniku: Wśród (..)

Wypadek na Wodzisławskiej w Rybniku: Wśród poszkodowanych dziecko. W Świerklanach osobówka wjechała w ładowarkę.

06.05.2023 Na sygnale

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek 5 maja po południu na ulicy Wodzisławskiej. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych do szpitala trafiły dwie kobiety oraz dziecko.

Wypadek na Wodzisławskiej w Rybniku. Zdj. PSP Rybnik

5 maja około godz. 16.40 na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku (na wysokosci posesji z numerem 147) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

- Kierująca samochodem osobowym marki suzuki jadąc w kierunku centrum Rybnika zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z kierującą samochodem osobowym marki skoda - informuje st. sierż. Szymon Muras z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Na Wodzisławskiej doszło do czołowego zderzenia

Jak informuje młodszy aspirant Wojciech Kasperzec, rzecznik PSP w Rybniku, w wyniku zdarzenia do szpitala zabrane zostały dwie kobiety w wieku 58 i 36 lat oraz 12-letnie dziecko.

Straty wyniosły 70 tys. zł. 

Wypadek w Świerklanach

W Świerklanach doszło do zderzenia osobówki z ładowarką. Zdj. PSP Rybnik

Tego samego dnia (5 maja) o godz. 18.06 w Świerklanach na ul. Wodzisławskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z ładowarką.

- Do szpitala zabrana została kierująca 25-letnia samochodem osobowym. Straty oszacowano na 10 tys. zł - informuje Wojciech Kasperzec.

W wypadku w Świerklanach ucierpiała młoda kobieta. Zdj. PSP Rybnik

 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry