Strona główna/Aktualności/Miasto/Wypadek na Małachowskiego w Rybniku. Potrącony rowerzysta (..)

Wypadek na Małachowskiego w Rybniku. Potrącony rowerzysta zmarł

02.01.2023 Miasto

Tragedia w Boguszowicach. Dziś, 2 stycznia około godziny 13.30, doszło do wypadku na ulicy Małachowskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Sztolniową. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń potrącony rowerzysta zmarł.

Wypadek w Boguszowicach. Zdj. KMP Rybnik

Rybnicka policja otrzymała zgłoszenie o wypadku na Małachowskiego o godzinie 13.30. Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że rowerzystę potrącił kierowca forda, który nie ustąpił mu pierwszeństwa.

Potrącony rowerzysta został przewieziony do szpitala. Zdj. KMP Rybnik

- Kierujący fordem, 25-letni mieszkaniec Rybnika, jechał ulicą Małachowskiego i podczas skrętu w lewo, w ulicę Sztolniową, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w przeciwnym kierunku rowerzyście - informuje Boguslawa Kobeszko, rzecznik rybnickiej policji.

Potrącony mężczyzna, 36-letni mieszkaniec Rybnika, w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować mu życia.  (AK)

Śmiertelny wypadek w Boguszowicach. Nie żyje rowerzysta

8 zdjęć

2 stycznia około godziny 13.30 doszło do tragicznego wypadku na ulicy Małachowskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Sztolniową w rybnickich Boguszowicach. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń potrącony rowerzysta zmarł.

 Czytaj także:

Tragedia w Boguszowicach. Zginął znany kolarz

do góry