Strona główna/Aktualności/Miasto/Śledź swój autobus w aplikacji Rybnik.KiedyPrzyjedzie

Śledź swój autobus w aplikacji Rybnik.KiedyPrzyjedzie

26.04.2023 Miasto

Czekasz na przystanku na autobus? Możesz sprawdzić online, gdzie on jest, możesz podróżować rybnicką komunikacją miejską z mapą Google. Pasażerowie Komunikacji Miejskiej w Rybniku mogą korzystać z kolejnych nowinek!

Gdzie jest twój autobus sprawdzisz w aplikacji Rybnik.KiedyPrzyjedzie.pl

Odjazdy autobusów rybnickiej Komunikacji Miejskiej w czasie rzeczywistym można już śledzić w aplikacji kiedyprzyjedzie.pl

Zarówno w aplikacji na smartfony jak i poprzez przeglądarkę internetową można sprawdzić, kiedy rzeczywiście dany autobus przyjedzie na przystanek. Oprócz linii rybnickich, są tam też inne miasta.

Skrót do aplikacji KiedyPrzyjedzie.pl znajdziecie też w miejskiej aplikacji Halo!Rybnik
Ciekawostką jest, że rozkłady jazdy w Rybniku zostały już udostępnione w najpopularniejszym na świecie systemie map internetowych firmy Google - wkrótce i tam pojawią się dane o rzeczywistym odjeździe autobusów.

- Odtąd, planując w serwisie maps.google.pl podróż między dowolnymi punktami, mogą Państwo jako środek transportu wybrać nasz autobus - mówi Łukasz Kosobucki, prezes spółki Komunikacja Miejska Rybnik.

- Wyszukiwarka połączeń posiada graficzny oraz tekstowy interfejs. Jej uzupełnieniem jest moduł planera podróży, gdzie w przyjazny i intuicyjny sposób, dla dowolnie wybranej daty i pory dnia, można uzyskać informacje o wariantach trasy w zależności od planowanej godziny rozpoczęcia lub zakończenia podróży - wyjaśnia.

Przydatna aplikacja

Co ważne, wyszukiwarka połączeń ma charakter globalny - wciąż włączani są do niej nowi przewoźnicy i sieci komunikacyjne, w tym również kolej. Dzięki temu można zaplanować podróż transportem publicznym z Chwałowic na... Lotnisko Chopina w Warszawie.
A zatem udanych przejazdów!

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry