Strona główna/Aktualności/Miasto/Rybnicka „Siódemka” pełna pomysłów

Rybnicka „Siódemka” pełna pomysłów

22.02.2023 Miasto

Co pewien czas odwiedzamy Szkołę Podstawową Specjalną z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 w Rybniku. I za każdym razem przekonujemy się, że jej uczniowie z pewnością nie narzekają na nudę.

Zajęcia „Antarktyda krainą pingwinów”. Zdj. Arch. szkoły

Ostatnio młodsi uczniowie uczestniczyli w zajęciach „Antarktyda krainą pingwinów”, podczas których dowiedzieli się kilku ciekawostek o tych nietypowych ptakach i uczestniczyli w zabawach dotyczących samej Antarktydy.
7 lutego podczas Dnia Bezpiecznego Internetu w szkole odbyły się warsztaty mające uświadomić uczniom jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w sieci. Wspólnie opracowano też plakat o bezpieczeństwie w internecie, który trafił na szkolny korytarz.

Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie poruszać się w internecie. Zdj. Arch. szkoły

Dzień później w szkole odbył się też bal karnawałowy dla młodszych uczniów oraz dyskoteka dla starszych. Nie zabrakło dobrej muzyki, ale też konkursów z nagrodami i poczęstunku. Uczniowie zadbali też o karnawałowe stroje.

Co słychać w „Siódemce”?

13 zdjęć

Po raz kolejny odwiedzamy Szkołę Podstawową Specjalną z Oddziałami Przedszkolnymi nr 7 w Rybniku. Ostatnio jej uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie poruszać się w internecie i jak radzą sobie pingwiny na Antarktydzie.

Opracowanie
rybnicka .eu

Zobacz także

Szkoła Specjalna w Rybniku uczy życiowych ról
Szkoła Specjalna w Rybniku uczy życiowych ról

Szkoła Specjalna w Rybniku uczy życiowych ról

do góry