Strona główna/Aktualności/Miasto/Przedświąteczne słodkości w Rybniku

Przedświąteczne słodkości w Rybniku

16.12.2023 Miasto

Za nami kolejna odsłona rybnickiego przedświątecznego jarmarku. Sobota upłynęła na rynku pod znakiem słodkości i znanych piosenek w wykonaniu popularnego aktora Tomasza Karolaka.

W ramach wigilijki na słodko w sobotnie popołudnie rozdano na rynku blisko tysiąc paczuszek maślanych ciasteczek. Zdj. Wacław Troszkarozdano d

O godz. 17 ruszyła dystrybucja świątecznych słodkości. W tzw. strefie ciepła rozdano mieszkańcom i nie tylko, blisko tysiąc paczuszek ze świątecznymi maślanymi ciasteczkami ze znanej rybnickiej cukierni. W zestawie była też gorąca herbata.

Świąteczne rybnickie słodkości z życzeniami od prezydenta Rybnika

Nieco później na rynku zrobiło się nieco bardziej tłoczno, a to za sprawą koncertu Tomasza Karolaka, który na plenerowej scenie wystąpił ze swoim zespołem Pączki w Tłuszczu. Aktor, który kilka lat wstecz wystąpił na rybnickim stadionie, zaśpiewał piosenki ze swojego repertuaru, ale też covery powszechnie znanych przebojów.

Tmasz Karolak wystąpił na rybnickim rynku z przedświątecznym koncertem. Zdj. Wacław Troszka

Jutro na rynku kolejny dzień jarmarku z atrakcjami i koncert rybniczanina Piotra Tłustochowicza.

Przedświąteczna sobota na rybnickim jarmarku

24 zdjęcia

Największymi atrakcjami kolejnego dnia rybnickie jarmarku przedświątecznego byli śpiewający aktor Tomasz Karolak i rozdawane mieszkańcom oraz gościom maślane ciasteczka.

 

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry