Strona główna/Aktualności/Miasto/Przedświąteczna ciężarówka na rybnickim rynku

Przedświąteczna ciężarówka na rybnickim rynku

09.12.2022 Miasto

Mimo zimna i padającego deszczu świąteczna ciężarówka Coca-coli ściągnęła na rynek wielu rybniczan, ale i mieszkańców ościennych miejscowości. Trudno było by je zliczyć, ale bez wątpienia ustanowiono dzisiaj nowy rekord jeśli chodzi o liczbę zdjęć zrobionych na rybnickim rynku w ciągu jednego dnia.

 

Większość osób wybrała się dzisiaj na rynek, by zrobić zdjęcie sobie bądź pociechom z najpopularniejszą ciężarówką na świecie. Zdj. Wacław Troszka

Ci, którzy zrobili sobie zdjęcie na tle czerwonej ciężarówki i umieścili je na jednym z portali społecznościowych, mogli odebrać darmową puszkę coli. W innej kolejce trzeba było swoje odstać, by spotkać się z cocacolowym świętym Mikołajem. Organizatorzy przygotowali też konkursy dla dzieci. Pytania dotyczyły oczywiście zagadnień świątecznych m.in. gatunku najpopularniejszej w święta, a właściwie głównie w Wigilię ryby, ale też kolęd czy imion trzech króli, którzy trafili do stajenki w Betlejem.

Mieszkańców Rybnika i sąsiednich miejscowości nie zniechęcił chłód i padający deszcz. Zdj. Wacław Troszka

A, że ciężarówka Coca-coli wszędzie ściąga tłumy, na rynku pojawiły się dziś dodatkowe stoiska garmażeryjne i handlowe.

Jedną z atrakcji dodatkowych była

Popularność świątecznej ciężarówki Coca-coli, którą zawdzięcza ona przedświątecznym reklamom koncernu, to bez wątpienia jakiś fenomen, wywołujący różne komentarze. W dobie popularności mediów społecznościowych, w których wiele osób zamieszcza swoje zdjęcia np. z firmową ciężąrówką, wydaje się on całkiem zrozumiały.

Wacław Troszka

Świąteczna ciężarówka Coca-coli na rybnickim rynku

28 zdjęć

9 grudnia, mimo zimna i padającego deszczu świąteczna ciężarówka Coca-coli ściągnęła na rynek wielu rybniczan, ale i mieszkańców ościennych miejscowości. Trudno było by je zliczyć, ale bez wątpienia ustanowiono dzisiaj nowy rekord jeśli chodzi o liczbę zdjęć zrobionych na rybnickim rynku w ciągu jednego dnia.

    

do góry