Strona główna/Aktualności/Miasto/Piknik na Żużlowej

Piknik na Żużlowej

14.06.2022 Miasto

W Miejskim Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej odbył się dzisiaj doroczny piknik.

Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej oraz ich goście z Gorzyc i czeskiego Bohumina bawili się na Pikniku Świętojańskim. Zdj. Wacław Troszka 

Czerwcowe Pikniki Świętojańskie w miejskim domu spokojnej starości mają już całkiem długą tradycję. W usytuowanym na tyłach budynku ogrodzie bawili się nie tylko pensjonariusze Żużlowej, ale również podopieczni takich samych placówek działających w Gorzycach i czeskim Bohuminie. Tradycją pikniku są odwiedziny zaproszonych gości, więc bawiących się w plenerze przy dźwiękach muzyki seniorów odwiedzili m.in. wiceprezydent Piotr Masłowski, proboszcz parafii św. Antoniego ks. Marek Bernacki oraz radni rady miasta. Dzięki przyjaciołom ośrodka i jego sponsorom organizatorzy przygotowali nie tylko plenerową wystawę prac pensjonariuszy, ale też bogate piknikowe menu.

(WaT)

Piknik Świętojański na Żużlowej

13 zdjęć

14 czerwca w ogrodzie Miejskiego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej odbył się doroczny Piknik Świętojański. W plenerowej zabawie wzięli też udział pensjonariusze podobnych placówek działających w Gorzycach i Bohuminie.

do góry