Strona główna/Aktualności/Miasto/Ogłaszaj się w Gazecie Rybnickiej. Zostań mecenasem (..)

Ogłaszaj się w Gazecie Rybnickiej. Zostań mecenasem biblioteki!

20.03.2023 Miasto

Ogłoszenie w Gazecie Rybnickiej to obecnie zdecydowanie najbardziej skuteczna forma reklamy w mieście, bo gazeta drukowana jest w nakładzie 60.000 egzemplarzy! A korzyści dla firm i instytucji ogłaszających się w Gazecie Rybnickiej i na portalu rybnicka.eu jest mnóstwo. Oprócz rozgłosu reklamodawca staje się też mecenasem rybnickiej biblioteki - część zysków z reklam w Gazecie Rybnickiej przeznaczona będzie na zakup nowych książek!

Gazeta Rybnicka wydawana przez bibliotekę w nakładzie 60.000 egzemplarzy to najlepsza forma reklamy w mieście.

Gazetę Rybnicką wydaje Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rybniku. Miesięcznik wiele uwagi poświęca kulturze, sportowi, sprawom społecznym oraz bieżącym z życia miasta. Czytelnicy mają okazję przeczytać świetne wywiady z rybniczanami - zarówno tymi z pierwszych stron, jak i tymi, którzy zwykle są w cieniu. Z Gazetą Rybnicką mieszkańcy nie przegapią żadnego ciekawego wydarzenia organizowanego w mieście, bo w piśmie znajdują kalendarz na każdy dzień.

Gazeta Rybnicka drukowana jest w imponującym nakładzie 60.000 egzemplarzy, które trafiają do skrzynek pocztowych mieszkańców Rybnika. Z kolei ogłoszenie na portalu rybnicka.eu, który w przestrzeni internetu funkcjonuje wraz z mocnymi social mediami, m.in. Jeżech z Rybnika stanowi uzupełnienie reklamy w drukowanym piśmie.

A korzyści dla firm i instytucji ogłaszających się w Gazecie Rybnickiej jest mnóstwo. Bo oprócz rozgłosu reklamodawca staje się też mecenasem rybnickiej biblioteki. Część zysków z reklam w Gazecie Rybnickiej przeznaczona będzie na zakup nowych książek!

Tutaj znajdą Państwo cennik ogłoszeń w Gazecie Rybnickiej.

Reklama na portalu rybnicka.eu

Ogłoszenie na portalu rybnicka.eu w przykładowych miejscachOgłoszenie w treści artykułu.Ogłoszenie na końcu artykułu.

Państwa reklama może wyświetlać się także na portalu rybnicka.eu i to w wielu miejscach - zarówno na stronie głównej (w kilku lokalizacjach), jak i w treści każdego artykułu publikowanego na rybnicka.eu. Zapraszamy do współpracy i indywidualnych rozmów.

Kontakt w sprawie reklamy: Tel. 32/4260070 e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry