Strona główna/Aktualności/Miasto/Lodowisko dla zwierząt

Lodowisko dla zwierząt

29.12.2022 Miasto

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji razem z Pet Patrolem Rybnik zaprasza dzisiaj na charytatywne Disco Lodowisko, którego celem jest zebranie funduszy na działalność stowarzyszenia, które na wiele sposobów pomaga zwierzętom w potrzebie, m.in. poprzez zapewnienie im opieki weterynaryjnej.

Dzisiaj można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pojeździć na łyżwach wspierając pomagający zwierzętom Pet Patrol. Zdj. Wacław Troszka
Na lodowiskowe sesje rozpoczynające się o godz. 17, 18.30 i 20 będzie można wejść kupując bilet za złotówkę. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że skoro bilet kosztuje normalnie 9 zł, to przynajmniej pozostałe 8 zł miłośnicy jazdy na łyżwach wrzucą do puszek kwestujących wolontariuszy. Oczywiście większe kwoty i nominały są jak najbardziej wskazane, bo rybnicki Pet Patrol na pewno dobrze je wykorzysta z pożytkiem dla zwierząt. Organizatorzy zachęcają też do pojawienia się na tafli w przebraniach np. nawiązujących do świata zwierząt.
W czasie Disco Lodowiska łyżwiarzom będzie towarzyszyć stosowna muzyczno-świetlna oprawa. Tym, którzy nie mają własnych łyżew przypominamy, że na miejscu można je wypożyczyć. Przypominamy też, że lodowisko (zielona hala) jest usytuowane między kąpieliskiem Ruda a kompleksem boisk piłkarskich.
(WaT)

do góry