Strona główna/Aktualności/Miasto/Kto do Sejmu i Senatu w naszym okręgu? Sprawdź listy (..)

Kto do Sejmu i Senatu w naszym okręgu? Sprawdź listy kandydatów

07.09.2023 Miasto

Poznaliśmy nazwiska kandydatów, którzy będą ubiegać się o mandaty posłów i senatorów w wyborach 15 października. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu, z naszego okręgu wyborczego.

Poznaliśmy listy kandydatów w wyborach do parlamentu w 2023 roku. Zdj. WaT

6 września minął termin zgłaszania list kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2023 r.

Poniżej prezentujemy opublikowane przez PKW listy kandydatów do Sejmu w Okręgu wyborczym numer 30, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty rybnicki, mikołowski, wodzisławski i raciborski oraz miasta na prawach powiatu Rybnik, Jastrzębie-Zdrój i Żory.

Jest też lista kandydatów do Senatu w Okręgu wyborczym numer 73, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty rybnicki, mikołowski oraz miasto Rybnik.

Listy kandydatów do Sejmu w okręgu 30 i Senatu w okręgu 73

9 zdjęć

Prezentujemy opublikowane przez PKW listy kandydatów do Sejmu w Okręgu wyborczym numer 30, który swoim zasięgiem obejmuje powiaty rybnicki, mikołowski, wodzisławski i raciborski oraz miasta na prawach powiatu Rybnik, Jastrzębie-Zdrój i Żory. Jest też lista kandydatów do Senatu w Okręgu wyborczym numer 73, który swoim zasięgiem obejmuje powiat rybnicki, mikołowski oraz miasto Rybnik.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry