Strona główna/Aktualności/Miasto/Karambol na Raciborskiej w Rybniku. Kobieta w ciąży (..)

Karambol na Raciborskiej w Rybniku. Kobieta w ciąży zabrana do szpitala

20.02.2023 Miasto

Karambol na ulicy Raciborskiej w Rybniku. Dziś, w poniedziałek 20 lutego o godzinie 6.56 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i tira. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta w ciąży, która została zabrana do szpitala.

Wypadek na Raciborskiej w Rybniku. Zdj. PSP Rybnik

Dziś o godz. 6.56 na ulicy Raciborsiej zderzyły się cztery pojazdy - trzy samochody osobowe oraz ciągnik siodłowy.

- Do wypadku doszło na ul. Raciborskiej na wysokości restauracji Leśna Ostoja. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta w ciąży, która została zabrana przez ZRM do szpitala - informuje młodszy aspirant Wojciech Kasperzec, oficer prasowy rybnickiej straży pożarnej.

W zdarzeniu ucierpiała 31-letnia kobieta. Zdj. Policja Rybnik

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia rybnicka policja.

Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, 21-letni kierujący nissanem, jadąc w kierunku centrum miasta, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w volkswagena, a następnie w opla. W wyniku tego zdarzenia kierująca volkswagenem uderzyła w pojazd ciężarowy marki Volvo. Do szpitala została zabrana 31-letnia kobieta, kierująca volkswagenem - informuje Bogusława Kobeszko, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez policjantów postępowaniu przygotowawczym. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Przed godziną 9 ulica Raciborska została odblokowana dla ruchu samochodów.

Wypadek na ulicy Raciborskiej w Rybniku. 20.02

6 zdjęć

20 lutego doszło do niebezpiecznego wypadku na ulicy Raciborskiej w Rybniku. W wyniku zderzenia czterech pojazdów, poszkodowana została 31-letnia kobieta, która trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry