Strona główna/Aktualności/Miasto/Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w (..)

Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w Rybniku

05.05.2024 Miasto

Podczas rybnickiej majówki „Maj, bzy, Rybnik i Ty” poza świetnymi koncertami jest także festiwal food trucków. Różne smaki świata m.in. kuchnia grecka, koreańska oraz węgierska, a wśród nich wiele autorskich burgerów, wypasionych hot-dogów czy chińskich pierożków.

Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w Kampusie. Zdj. Julia Osika

Znalazło się także coś dla fanów słodyczy: owoce w czekoladzie, churrosy i gofry na patyku. A to wszystko w jednym miejscu - w rybnickim Kampusie. Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze rozpieścić swojego podniebienia mamy dobrą wiadomość food trucki goszczą w Rybniku do 5 maja do godziny 20. Właściciele stoisk zapraszają na autorskie burgery, wuszty czy fryty. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie wierzycie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami, bo naprawdę warto! Zerknijcie do naszej galerii.

Autor: Julia Osika

Festiwal food trucków w Kampusie

19 zdjęć

Podczas rybnickiej majówki „Maj, bzy, Rybnik i ty” poza świetnymi koncertami jest także festiwal z food truckami. Różne smaki świata m.in. kuchnia grecka, koreańska oraz węgierska, a wśród nich wiele autorskich burgerów, wypasionych hot-dogów czy chińskich pierożków. Znalazło się także coś dla fanów słodyczy: owoce w czekoladzie, churrosy i gofry na patyku. A to wszystko w jednym miejscu - w rybnickim Kampusie.

Zobacz także

Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Majówka „Maj, bzy, Rybnik i ty”
Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Majówka „Maj, bzy, Rybnik i ty”

Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Majówka „Maj, bzy, Rybnik i ty”

do góry