Strona główna/Aktualności/Miasto/Czołowe zderzenie w Lyskach

Czołowe zderzenie w Lyskach

08.09.2022 Miasto

W czwartek 8 września nad ranem na ulicy Kamionki w Lyskach doszło do czołowego zderzenia, w którym ucierpieli kierowcy dwóch pojazdów. By wyciągnąć uwięzionego w rozbitym aucie mężczyznę strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Wypadek w Lyskach. Zdj. Policja Rybnik

Do wypadku doszło 8 września po godzinie 4.00 na ulicy Kamionki w Lyskach.

Jak wstępnie ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, kierująca seatem, 23-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego jechała w kierunku ulicy Rybnickiej.

Kobieta nie zachowała należytej ostrożności i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego - informuje Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Aby wyciągnąć poszkodowanego mężczyznę z auta, potrzebna była pomoc strażaków.

W wyniku tego wypadku kobieta i mężczyzna doznali urazu kręgosłupa i zostali przewiezieni do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają rybniccy śledczy.
Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Materiał policji

Wypadek w Lyskach

9 zdjęć

Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku, do którego doszło 8 września na ulicy Kamionki w Lyskach.

do góry