Strona główna/Aktualności/Miasto/Ankieta pomocna seniorom

Ankieta pomocna seniorom

03.08.2023 Miasto

Rybnicki Ośrodek Pomocy Społecznej oraz organizacje społeczne działające w Rybniku na rzecz seniorów zwracają się do mieszkańców w wieku 60+ i ich bliskich z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże wspomnianym instytucjom i stowarzyszeniom bardziej skutecznie pomagać i wspierać naszych seniorów.

Dotyczącą seniorów ankietę można wypełnić on line, ale również pobrać ze strony internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej, wydrukować i i wypełnioną dostarczyć do OPS-u. Zdj. Wacław Troszka

- Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat priorytetowych potrzeb i wyzwań, z jakimi borykają się osoby w wieku 60 lat i więcej (60+) w Rybniku. Państwa uczestnictwo w tym badaniu jest niezwykle istotne, gdyż wyniki ankiet pozwolą nam lepiej zrozumieć rzeczywiste potrzeby i oczekiwania seniorów w naszej społeczności.
Wypełnienie kwestionariusza zajmie jedynie kilka minut, a wyniki będą wykorzystane wyłącznie w celach analizy i planowania działań związanych z rozwojem usług na rzecz seniorów - czytany na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku.
Ankietę można wypełnić on line, ale można ją również pobrać i wydrukować, a potem wypełnioną w wersji papierowej dostarczyć do Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku przy ul. Żużlowej 25 lub jego placówek terenowych (ul. Raciborska 20; ul. Zabrzydowicka 30, ul. Barbary 22).
Ankieta jest dostępna na stronie internetowej OPS-u ( https://www.opsrybnik.pl/o-nas/aktualnosci/Zaproszenie-do-wypelnienia-ankiety-dotyczacej-rozwoju-polityki-senioralnej-w-Rybniku/idn:289?fbclid=IwAR0E_L5Y9-6Hq43SpbEVJ_jX-32QnKm9SR7J5vfIVSw4LMqW_qKBkVcyEfE )

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry