Strona główna/Aktualności/Miasto/9-letnie dziecko w szpitalu. Kierowca nie zatrzymał się (..)

9-letnie dziecko w szpitalu. Kierowca nie zatrzymał się przed znakiem Stop

21.11.2022 Miasto

W sobotę, 19 listopada, w rejonie skrzyżowania ulicy 3 Maja i Chrobrego w Rybniku doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiało 9-letnie dziecko i 26-letni mężczyzna. Kierowca nie zatrzymał się przed znakiem Stop. Rybniccy policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja z ulicą Chrobrego. Zdj. KMP Rybnik

Policjanci z rybnickiej drogówki apelują do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i ostrożność, a w miejscach szczególnie niebezpiecznych, takich jak skrzyżowania, o zmniejszenie prędkości i zwiększenie uwagi.

- W sobotę, około godziny 20.00, w rejonie skrzyżowania ulicy 3 Maja z ulicą Chrobrego doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki kia, 26-latek nie zastosował się do znaku Stop i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ulicą Chrobrego, 31-letniemu kierującemu kią - informuje Bogusława Kobeszko, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przewieziony 26-letni kierowca osobówki i 9-letnie dziecko. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. (red)

Wypadek na ulicy Chrobrego w Rybniku

6 zdjęć

W sobotę 19 listopada, około godziny 20.00, w rejonie skrzyżowania ulicy 3 Maja z ulicą Chrobrego doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiał 26-letni kierowca osobówki i 9-letnie dziecko. Kierujący samochodem osobowym marki Kia, 26-latek nie zastosował się do znaku STOP.

do góry