Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Vito Bambino w Rybniku na finał Festiwalu Górnej Odry

Vito Bambino w Rybniku na finał Festiwalu Górnej Odry

26.06.2023 Kultura i rozrywka

Jego największymi gwiazdami byli piosenkarz Vito Bambino i Tribbs, kompozytor i aranżer, autor niezwykłych coverów popularnych polskich piosenek m.in. z repertuaru Maanamu, Budki Suflera czy Krzysztofa Krawczyka.

Jednym z artystów, który ściągnął do Kampusu sporą publikę był Vito Bambino. Zdj. Wacław Troszka

Obaj artyści tworzą muzykę pogodną z natury i taka też atmosfera panowała w czasie koncertu w Kampusie, gdzie już tradycyjnie część widzów zdecydowała się skorzystać z całkiem sporego trawnika, zajmując na nim miejsca siedzące, a nawet leżące.

Na scenie popularni obecnie artyści, więc publiczność dopisała. Zdj. Wacław Troszka

Wcześniej wystąpił zespół Coast Patrol, a na koniec przebojowy DJ Simon Bizon, który zakończył swój koncert krótko przed godz. 23. Pogoda jak najbardziej dopisała, więc przez Kampus przewinęły się w niedzielę prawdziwe tłumy i to wielopokoleniowe.

Finałowy koncert III Festiwalu Górnej Odry

28 zdjęć

Niedzielny koncert w Kampusie zwieńczył tegoroczną trzydniową, trzecią edycję Festiwalu Górnej Odry. Jego największymi gwiazdami byli piosenkarz Vito Bambino i Tribbs, kompozytor i aranżer, autor niezwykłych coverów popularnych polskich piosenek m.in. z repertuaru Maanamu, Budki Suflera czy Krzysztofa Krawczyka.

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry