Silent disco a capella

02.09.2023 Kultura i rozrywka

W piątkowy wieczór, na pożegnanie wakacji na dziedzińcu Edukatorium Juliusz odbyło się silent disco, czyli cicha dyskoteka ze słuchawkami na uszach.

Silent disco, czyli dyskoteka w ciszy to zjawisko wyjątkowe, a tym razem odbył się ona również w wyjątkowej scenerii i przy blasku księżyca. Zdj. Wacław Troszka
W unikatowej scenerii dawnego szpitala młodzież bawiła się wyśmienicie. O muzykę dbało jednocześnie trzech didżejów, więc uczestnicy zabawy mieli na bieżąco do wyboru trzy różne muzyczne kanały. A że w czasie takiej zbiorowej zabawy największe hity lubimy sobie pośpiewać, ci którzy nie mieli akurat słuchawek na uszach mogli posłuchać młodzież śpiewającą a capella, co było zjawiskiem dość osobliwym.

Uczestnicy zabawy mieli na bieżąco do wyboru trzy muzyczne kanały i muzykę serwowaną przez  trzech didżejów. Zdj. Wacław Troszka

I szkoda tylko, że była to zabawa na zakończenie wakacji, a nie na ich rozpoczęcie.

Silent disco w Juliuszu

17 zdjęć

W piątkowy wieczór 1 września, na pożegnanie wakacji na dziedzińcu Edukatorium Juliusz odbyło się silent disco, czyli cicha dyskoteka ze słuchawkami na uszach. W unikatowej scenerii dawnego szpitala młodzież bawiła się wyśmienicie. O muzykę dbało jednocześnie trzech didżejów, więc uczestnicy zabawy mieli na bieżąco do wyboru trzy różne muzyczne kanały.

Dziennikarz
Wacław Troszka
do góry