Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Rybniczanki z tytułami mistrzyń świata

Rybniczanki z tytułami mistrzyń świata

02.11.2022 Kultura i rozrywka

Za nami Mistrzostwa Świata Couple Dance Ido 2022 w Warszawie (28-30.10), czyli trzy dni z tańcem, ale też z medalami, pucharami i mnóstwem wrażeń.

Taneczne mistrzynie świata w kat. Salsa Formacje. Zdj. Arch. prywatneNa tych mistrzostwach Rybnik reprezentowały tancerki z grupy Dance4Kids, a część z nich wróciła z najwyższymi tytułami:

  • 1 miejsce i tytuł mistrzyń świata w kat. Salsa Formacje - 12 lat: 4-Salsa Kids, w składzie: Liliana Kapsa, Lena Kaszuba, Laura Kubera, Julia Kubera, Tatiana Pakul, Inga Bocz, Zuzanna Wyżykowska, Karolina Wertepny, Ruth Rygulska, Julia Asztemborska, Magdalena Piotrowska
  • 1 miejsce i tytuł mistrzyni świata w kat. Salsa Solo Adults 2 - Kamila Kruszka
  • 2 miejsce i tytuł wicemistrzyni świata Ido w kat. Caribbean Show solo Junior 2 - Anna Szwedo (choreografia "Kobra")
  • 3 miejsce i tytuł II wicemistrzyni świata Ido w kat. Caribbean Show solo -12 lat - Lena Kaszuba (choreografia "Piknik w Paryżu").
  • 3 miejsce i tytuł II wicemistrzyń świata w kat. Bachata Grupy Junior - 4-Salsa Master, w składzie: Maja Kuna, Emilia Zielonka, Antonina Salamon, Julia Nowak, Maria Kieczka, Anna Szwedo.

Reprezentantki Dance4Kids kilkukrotnie tańczyły też w finałach i półfinałach w różnych kategoriach tych mistrzostw. Finalistkami były również: Liliana Kapsa, Maria Kieczka, Maja Kuna, Karolina Wertepny oraz 4-Salsa Master.

Rybniczanki z tytułami mistrzyń świata

19 zdjęć

Za nami Mistrzostwa Świata Couple Dance Ido 2022 w Warszawie (28-30.10), czyli trzy dni z tańcem, ale też z medalami i pucharami, bo reprezentantki rybnickiej grupy Dance4Kids wróciły z tej imprezy z mistrzowskimi tytułami.

Opracowanie: Redakcja.

 

 

Zobacz także

Serca na parkiecie
Serca na parkiecie

Serca na parkiecie

do góry