Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Majówka (..)

Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Majówka „Maj, bzy, Rybnik i ty”

05.05.2024 Kultura i rozrywka

Majówka to nie tylko czas odpoczynku i chwilowego oddechu od codziennych obowiązków, to także czas na dobrą zabawę. Każdy, kto był w rybnickim Kampusie, z pewnością nie myślał o codziennych zmartwieniach, a 4 maja zapewniły to nam gwiazdy: zespoły Underground i Cheap Tabacco oraz Igo i Artur Rojek.

Oj, działo się działo, a nam i tak było mało! Tak bawiliśmy się drugiego dnia na majówce „Maj, bzy, Rybnik i ty”. Zdj. Julia Osika

Artyści zawładnęli nie tylko sceną, ale także poruszyli serca fanów, gwarantując im genialną zabawę, a także wieloletnie wspomnienia.

Tłumy, pyszne jedzenie i mile spędzony czas - tak można określić rybnicką majówkę, co tylko pokazuje jak wiele pracy włożyli organizatorzy w przygotowanie tej imprezy.

- Często bywam w Rybniku, ale na tym wydarzeniu pojawiłam się po raz pierwszy - mówi pani Martyna z Raciborza, i dodaje: - Nie przyszłam tutaj na konkretnego artystę, chcę się po prostu dobrze bawić.

Jak widać Rybnik przyciąga nie tylko swoich mieszkańców, ale także osoby z okolic. Niektórzy są tutaj po raz pierwszy, inni są fanami rybnickich majówek.

Majówka łączy pokolenia. Pani Janka jest stałą bywalczynią wielu rybnickich imprez. Zdj. Julia Osika

- To piękna impreza, na której byłam już pierwszego dnia, od początku do samego końca i dzisiaj zamierzam to powtórzyć - śmieje się Janka Krakowczyk, która co roku z chęcią bierze udział w rybnickiej majówce:

- Dzisiaj przyszłam na Artura Rojka, ale każdy artysta jest spoko. Wielu gwiazd nie znałam, jednak dzięki tej imprezie miałam okazję zapoznać się z różnymi rodzajami muzyki i to jest najlepsze! - dodaje.

Artur Rojek - ostatni wykonawca rybnickiej majówki w Kampusie. Zdj. Julia Osika

Tegoroczna majówka z pewnością zapadnie na długo w pamięć wszystkim uczestnikom. 

Autor: Julia Osika

Na majówce działo się oj działo, a nam i tak było mało!

52 zdjęcia

Majówka to nie tylko czas odpoczynku i chwilowego oddechu od codziennych obowiązków, to także czas na dobrą zabawę. Każdy, kto był w rybnickim Kampusie na majówce „Maj, bzy, Rybnik i ty”, z pewnością nie myślał o codziennych zmartwieniach, a 4 maja zapewniły to gwiazdy: zespoły Underground i Cheap Tabacco oraz Igo i Artur Rojek. Artyści zawładnęli nie tylko sceną, ale także sercami fanów.

Zobacz także

Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w Rybniku
Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w Rybniku

Dla każdego coś pysznego, czyli festiwal food trucków w Rybniku

To nie taniec z gwiazdami, tylko rybnicka majówka!
To nie taniec z gwiazdami, tylko rybnicka majówka!

To nie taniec z gwiazdami, tylko rybnicka majówka!

do góry