Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Marzyciele mogą więcej, czyli dekada Agnieszki (..)

Marzyciele mogą więcej, czyli dekada Agnieszki Klimek-Fałat

23.05.2023 Kultura i rozrywka

W Domu Kultury w Boguszowicach 10-lecie pracy artystycznej i dydaktycznej świętowała Agnieszka Klimek-Fałat, psycholog szkolny i autorka kreatywnych warsztatów dla dzieci. Spotkanie pod hasłem „Marzyciele mogą więcej” było okazją do wspomnień, ale też do prezentacji prac plastycznych dzieci z Polski i Ukrainy oraz występu duetu Irlander.

Agnieszka Klimek-Fałat pracuje z dziećmi od dziesięciu lat. Zdj. DK w Boguszowicach

Zaproszeni goście i przyjaciele, wspólnie z Agnieszką Klimek-Fałat wspominali szereg przedsięwzięć jubilatki, pasjonatki fotografii, która z myślą o kreatywnym rozwoju dzieci i młodzieży wymyśliła program „Marzyciele mogą więcej”. 

- Oprócz intencji, sprecyzowanego celu i odrobiny odwagi do działania, trzeba też być czujnym, aby nie przeoczyć okazji do realizacji swoich marzeń - przekonuje rybniczanka.

Wieczór uświetnił duet Irlander. Zdj. DK Boguszowice

W trakcie spotkania odbył się wspominkowy pokaz slajdów, nie zabrakło też występów dzieci z Przedszkola nr 14, które zatańczyły do piosenki o marzeniach. W DK rozbrzmiewały również utwory w wykonaniu Patrycji Gałach (wokal i akordeon) oraz Piotra Lali (piano) ze Szkoły Muzycznej w Żorach, z którą od lat współpracuje Agnieszka Klimek-Fałat.

Jak artystka z artystką - Agnieszka Klimek-Fałat i Kazimiera Drewniok. Zdj. DK Boguszowice

W „Galerii pod Oknem” pokazano też prace stworzone podczas zajęć „Marzyciele mogą więcej”, przedstawiające wizje i marzenia dzieci.

Marzyciele mogą więcej

13 zdjęć

W Domu Kultury w Boguszowicach 10-lecie pracy artystycznej i dydaktycznej świętowała Agnieszka Klimek-Fałat, psycholog szkolny i autorka kreatywnych warsztatów dla rybnickich dzieci. Spotkanie pod hasłem „Marzyciele mogą więcej” było okazją do wspomnień, ale też do prezentacji prac plastycznych dzieci z Polski i Ukrainy oraz występu duetu Irlander.

 

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry