Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Jeszcze jeden koncert nad Morzem Rybnickim. Zaprasza (..)

Jeszcze jeden koncert nad Morzem Rybnickim. Zaprasza Słowem w twarz

30.08.2022 Kultura i rozrywka

W niedzielę 21 sierpnia w rybnickim kampusie odbył się finałowy koncert z cyklu letniej serii wydarzeń muzycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Słowem w twarz. Pogoda nie dopisała, ale atmosfera była świetna. Przed nami jeszcze jeden koncert nad Morzem Rybnickim.

Koncert w kampusie zorganizowany przez Stowarzyszenie Słowem w Twarz

Zanim scenę opanowali muzycy, popis dali utalentowani tancerze ze studia Moytza. Następnie piękne i niekwestionowanie uzdolnione kobiety - Weronika Skalska, Nicole Kulesza, Basia Janyga oraz Alicja Szemplińska wystąpiły z zaaranżowanym przez Piotra Tłustochowicza repertuarem.

- Podobał mi się dobry kontakt wokalistek z widownią oraz naprawdę piękna oprawa wizualna. Mimo deszczu i niższej niż zwykle temperatury, bawiłam się bardzo dobrze i uważam, że warto było wybrać się tego dnia na kampus! - relacja jednej z osób z widowni, Laury.

Dzieci nie narzekały na brak atrakcji

Pomimo nieprzyjemnych warunków pogodowych wielu rybniczan postanowiło spędzić tak swój dzień. Pojawili się również animatorzy, którzy urozmaicili dzieciom czas. Dorośli mieli okazję natomiast, spróbować wyjątkowych, rzemieślniczych piw, gdyż wydarzenie połączone było z V edycją Rybnickiego Zalewu Dobrego Piwa.

- Może i pogoda nie dopisała, ale za to energia i owszem. Na festiwalu nie zabrakło atrakcji. Był magik dla dzieci, który bawił, ale także i animator, który uczył nasze rybnickie dzieci postaw ekologicznych - opisuje wydarzenie Karol Szymura, radny Rybnika i współzałożyciel Stowarzyszenia Słowem w Twarz.

To jednak nie było ostatnie takie wydarzenie tego lata. 4 września, w niedzielę o 17 czas umili nam koncert Basi Janygi wraz z zespołem. Koncert odbędzie się nad zalewem rybnickim, przy ulicy Rudzkiej 394.

Koncert dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Materiał nadesłany

Muzyką i Słowem w twarz. Koncert na kampusie w Rybniku

8 zdjęć

W niedzielę 21 sierpnia w kampusie przy Rudzkiej w Rybniku odbył się finałowy koncert z cyklu letniej serii wydarzeń muzycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Słowem w twarz.

do góry