Strona główna/Aktualności/Kultura i rozrywka/Inspirująca lekarka w rybnickiej bibliotece

Inspirująca lekarka w rybnickiej bibliotece

28.06.2023 Kultura i rozrywka

Biblioteka w Rybniku rusza z nowym cyklem spotkań. Pierwszym gościem „Inspiracji” będzie Gabriela Mercik - lekarka, trenerka medycyny estetycznej i przyjaciółka księżnej Yorku Sarah Fergusson.

Gabriela Mercik będzie gościem pierwszego spotkania w ramach nowego bibliotecznego cyklu „Inspiracje”. Zdj. Mat. prasowe

Gabriela Mercik jest pierwszą Polką, która założyła klinikę medycyny estetycznej w Londynie, gdzie dba o dobre samopoczucie m.in. księżnej Yorku Sary Fergusson. Panie poznały się w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, który księżna odwiedzała w latach 90., a w którym pracowała wtedy Mercik. I przyjaźnią się do dziś. Popularna Fergie, w 2021 roku w Rudach, w Białym Dworze otwarła ośrodek medycyny estetycznej Dr Gabriela Clinic należący do Gabrieli Mercik.

Z pewnością temat przyjaźni obu pań zostanie poruszony w czasie piątkowego spotkania w rybnickiej bibliotece. Ale w jego trakcie mowa będzie również o tym czym jest dobre samopoczucie i jak radzić sobie z menopauzą. Gabriela Mercik wyjaśni też czy można być za starym lub za młodym na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej oraz czy lepiej zapobiegać czy naprawiać?

Spotkanie w rybnickiej bibliotece rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 18.00.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry