Dyskoteka z Andersenem

01.04.2023 Kultura i rozrywka

Muzyczna dyskotekowo-baśniowa zabawa, którą poprowadziła ekipa Tajemniczego Kuferka zwieńczyła wczorajszą, doroczną Noc z Andersenem zorganizowaną dla dzieci w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Wczorajszą Noc z Andersenem w rybnickiej bibliotece zakończyła muzyczna zabawa z baśniowymi konkursami. Zdj. Wacław Troszka  
Dzieci sporo się natańczyły do popularnych obecnie przebojów, ale wzięły też udział w licznych konkursach i zabawach związanych i z osobą Jana Christiana Andersena i z treścią napisanych przez niego baśni. Niektóre wymagały wyjątkowej wyobraźni i kreatywności bo np. trzeba się było przez chwilę zachowywać jak łabędź, który wyrósł z andersenowskiego brzydkiego kaczątka.

Wata cukrowa - ostatni

Ostatnim punktem programu tej wyjątkowej imprezy była …wata cukrowa. Choć jej skład jest wyjątkowo nieskomplikowany, to wszystkim dzieciakom, które wcześniej straciły sporo energii, smakowała bez wyjątku. Kolejna noc z Andersenem dopiero za rok. (WaT)

Kolejna Noc z Andersenem i słodkościami dopiero za rok. Zdj.Wacław Troszka

 

Noc z Andersenem w rybnickiej BiblioteceWa

16 zdjęć

Muzyczna dyskotekowo-baśniowa zabawa, którą poprowadziła ekipa Tajemniczego Kuferka zwieńczyła doroczną Noc z Andersenem zorganizowaną dla dzieci w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

do góry